Як зробити кермо.

Рульове колесо раритетних автомобілів виготовлялося з твердого матеріалу, схожого на кістку. В даний час престиж власників, що мають у власності одну або кілька машин минулого століття, збільшується прямопропорційно віком техніки, і може досягти небувалих висот.
Вам знадобиться
  • - компонентний акриловий склад пластичної маси АСТ-Т.
Інструкція
1
Реставрація раритетного транспорту - заняття, яке дешевим за коштами не назвеш. І якщо матеріали для додання сяючого блиску кузову були у продажу завжди, то ремонт рульового колеса до недавнього часу був ускладнений їх дефіцитом. Чудовий зовнішній вигляд машини може запросто перекреслити розтрісканий обід керма.
2
Звичайно, виходом з положення може стати надягання шкіряного чохла на «баранку», або заміна старої деталі підібраним сучасним кермом. Але тоді втратиться «родзинка» раритету.
3
Поява на ринку багатокомпонентних полімерних складів полегшили «муки» реставраторів. Відтепер відновлення первісного вигляду рульового колеса істотно спростилося. У цих цілях, наприклад, використовується акриловий склад АСТ-Т. Суть ремонту зводиться до наступного: - всі тріщини розширюються за допомогою підручного інструменту до 2-3 мм, - потім в пластмасу поетапно додають фарбувальний пегмент, домагаючись повної відповідності за кольором; - готовим складом заповнюються поглиблення і тріщини в ободі керма, так щоб він кілька виступав над поверхнею ремонтованої деталі; - заповнені пластмасою місця обмотують ізоляційною стрічкою, - через півгодини изолента віддаляється, і приступають до шліфування та полірування відновленої поверхні обода рульового колеса.
4
Акрилова пластична маса має здатність полимеризоваться при кімнатній температурі протягом короткого проміжку часу. Вона володіє стійкістю до різних паливно-мастильним речовинам, лугів і кислот, що потрапили на її поверхню.