Як дізнатися номер запчастини. Як узнать№ vin деталі.

Кожній деталі, з безлічі яких зібраний автомобіль, присвоюється унікальний каталожний номер - артикул, який прив'язаний до VIN-кодам конкретних моделей машин. Упорядкування номенклатури запасних частин направлено в першу чергу для полегшення праці працівників дилерських сервісних центрів, і цим пояснюється такий собі ореал таємничості, існуючий на авторинку.
Вам знадобиться
  • - доступ до каталогу запчастин (онлайн чи на носії).
Інструкція
1
Ідентифікаційний номер деталі (артикул) вказується в електронних каталогах інтернет-ресурсів або в базах даних цифрових носіїв. Код унікальний для кожної, навіть найдрібнішої, деталі автомобіля і, як правило, наноситься на корпусі запчастини.
2
Щоб дізнатися його, найпростіший спосіб - це демонтувати деталь з машини. Але, незважаючи на прагнення багатьох автомобілістів до самостійного пошуку запчастин, все ж їм настійно рекомендується звертатися за допомогою до сертифікованих фахівців.
3
Подібні рекомендації засновані на тому, що в процесі виготовлення запчастин відбувається постійна модернізація виробництва, що тягне за собою заміщення артикулів. Отже, ще вчорашній, вірний код деталі може виявитися неактуальним сьогодні, а виконати Кроссировка не кожному під силу.
4
Дізнатися оригінальний номер деталі можна після введення в пошукову базу інтернет-магазину, що спеціалізується на торгівлі автозапчастинами, VIN-коду машини. Даний метод є одним з прискорених.
5
Можлива також вибірка з онлайн баз даних по марці і моделі автомобіля, з зазначенням року його випуску, але не всі мережеві торговці надають таку опцію.
6
Як варіант, можна придбати базу даних з набором додатків на цифровому носії і здійснити пошук потрібної деталі в ній, але в даному випадку немає ніякої гарантії актуальності каталогу на поточний момент.
7
Слід мати на увазі, що неоригінальні запасні частини також маркуються артикулами, які присвоюються їм виробниками, і на сайті інтернет-магазину обов'язково про це має бути розміщена інформація, зазвичай вона публікується поруч з оригінальним номер ом.