Як прошити Samsung i900.

Прошивка стільникового телефону необхідна для того, щоб у нього було більше можливостей для роботи. Для телефону Samsung i900 існує кілька типів прошивок. Тільки встановлювати їх потрібно дуже обережно.
Вам знадобиться
  • телефон;
  • програма для установка;
  • комп'ютер
Інструкція
1
Так як комунікатор Samsung i900 є хітом в стільниковому світі, багато розробників випустили для нього вражаюче число прошивок. Знайти серед них можна як мінімалістичні, так і дуже функціональні. При установці (прошивці) їх на телефон потрібно дотримуватися одне з основних правил - ставити їх потрібно дуже акуратно, інакше можна зламати телефон. Ще одне правило, яке потрібно дотримувати - це не чіпати екран під час прошивки телефону. Пов'язано це з тим, що монітор сенсорний і можна, випадково зачепивши пальцем, збити всю настройку. Перед тим як прошивати свій комунікатор, скачайте спеціальну програму з інтернету. Фахівці рекомендують: поки вона гойдається, на всякий випадок перенесіть наявні в телефоні дані та контакти на комп'ютер. Тобто зробіть резервну копію на випадок невдалої прошивки. Коли програма (вона називається SamsungModem) скочується, встановіть її спочатку на комп'ютер. Зараз вона у вас знаходиться в заархівованому стані. Тому потрібно програму відкрити. Після цього запустіть програму-прошивальщик GrandPrix, яка і зберігалася в архівному пакеті.
2
В виберіть в GrandPrix пункт Select a platform, зайдіть в нього і натисніть на поле GrandPrix lv image. Тепер натисніть кнопку PDA, з'явиться табличка зі списком файлів. Вам потрібно вибрати файл з форматом .bin. Перевірте, що працюєте ви саме з кнопкою PDA, а не з якоюсь іншою.
3
Далі, за запитом системи, зніміть всі галочки, підтвердить свій намір почати прошивку, натиснувши кнопку detect, і вимкніть телефон. Сім-карту і карту пам'яті з апарату необхідно перед початком прошивки вийняти, а акумулятор поставити після цієї процедури на місце. Щоб почати установку USB кабель потрібно під'єднати до ще не працюючому телефону і тільки потім натиснути кнопку "включити".
4
Потім в програмі GrandPrix виберіть кнопку Start download і чекайте, поки прошивка повністю завантажиться в телефон (це можна відслідковувати по заповнюваності зеленої смужки на телефоні) Коли з'явиться напис download complete, значить, що установка закінчилася. Займає цей процес приблизно хвилин 5-8. Найголовніше - нічого в цей момент не чіпати. Після того, як система повідомить вам про закінчення завантаження, від'єднайте кабель і натисніть на телефоні кнопку reset (перезавантаження).
5
Телефон повинен перезавантажитися, після його потрібно ще раз вручну перезапустити. Коли з'явиться домашній екран, прошивка практично закінчена. Залишається тільки дочекатися остаточної установки софта, після якої телефон знову автоматично перезавантажиться. Щоб програмне забезпечення встало на телефон правильно, скиньте настройки і заново вимкніть і увімкніть телефон. Все, прошивка зроблена коректно, і тепер ви можете насолоджуватися необмеженими можливостями свого комунікатора.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=v6BCSFHhcM8
Ряд моделей телефонів Samsung i900 - це поєднання сучасного дизайну і великий функціональності. Однак щоб почати користуватися телефоном, його треба для початку включити.
Інструкція
1
Ви купили дорогий і стильний мобільний телефон. Вас можна привітати. Якщо вам включили його в салоні, логічно припустити, що не створили з цього секрет і показали, де у телефону знаходиться кнопка включення. До тих пір, поки телефон повністю не розрядиться, його можна використовувати. На верхній грані мобільного пристрою знаходиться кнопка з індикатором зарядки. Якщо ви міняєте SIM-карту - вам доведеться вимкнути телефон, натиснувши на цю кнопку. Потім відкрийте задню кришку, вийміть батарею, змініть СІМ-карту, поверніть батарею на місце, закрийте задню панель. Включати телефон потрібно так само, як і вимикати - натиснувши на кнопку.
2
Коли ви поставите телефон на зарядку, на кнопці включення загориться індикатор. Якщо у нього червоне свічення, значить, телефон заряджається, якщо колір зелений - пристрій заряджена. Пам'ятайте, що літій-іонні акумулятори (сьогодні частіше зустрічаються) можна заряджати трохи довше звичайного на пару годин. Коли індикатор показує накопичення, це означає, що набрано близько вісімдесяти відсотків заряду, що залишилися накопичуються протягом додаткового часу. Нікель-метал гідридні рекомендовано заряджати за умови повної розрядки.
3
До будь-якого технічного продукту повинна поставлятися інструкція користувача, де описані основні моменти при експлуатації. Якщо телефон часто самостійно відключається, це може бути викликане технічною несправністю як самої батареї, так і мобільного пристрою. Може бути випадок, коду після відключення апарат просто не включається. Що потрібно зробити, щоб виявити причину несправності вказано в інструкції, так само як адреси і телефони служби підтримки.