Як розрахувати кілокалорії.

Калорії потрібні для забезпечення організму енергією. Енергія, в свою чергу, потрібна для підтримки температури тіла вище температури навколишнього середовища, виконання біохімічних процесів, фізичної активності, і власне, для перетравлення і засвоєння їжі, з якої в організм і потрапляють ці самі калорії.
Вам знадобиться
  • - ваги кухонні;
  • - зошит;
  • - ручка;
  • - таблиця калорійності продуктів
Інструкція
1
Щоб втратити або набрати вагу, необхідно знати, скільки організм витрачає енергії в кілокалоріях за добу. Жінкам в середньому необхідно 2200-2500 ккал на добу, чоловікам 2500-3000. Якщо людина регулярно споживає більшу енергії з їжею, ніж витрачає, вага починає рости. І тоді постає питання про підрахунок щоденного кількості спожитих калорій.
2
Для підрахунку калорій заведіть зошит, в яку заносите все, що з їжі і пиття потрапляє в рот за день. Щоб точно визначити кількість ккал, необхідно знати точну кількість їжі. Якщо це продукт фасований, наприклад, сир в пачці, визначити його вагу нескладно. Наприклад, ви з'їдаєте підлогу пачки знежиреного сиру на сніданок. Його енергетичну цінність: в ста грамах знежиреного сиру 105 ккал, це зазначено на пачці. Значить, з'ївши половину двохсотграмова пачки, ви отримаєте 105 ккал.
3
Якщо їсте щось приготоване, то необхідно поставити на кухонні ваги тарілку, покласти туди бажану порцію їжі, зважити і записати кількість в зошит. Наприклад: борщ 400 гр. Далі знайти за таблицею калорійності, їх можна знайти в інтернеті, або купити в книгарні. Калорійність борщу з м'ясом 49 ккал на 100 гр. Отже вважаємо: 400 * 49/100 = 196. таким чином в тарілці борщу 196 ккал.
4
У випадку, коли блюдо, які ви приготували, не міститься в таблиці калорійності, можна підрахувати його енергетичну цінність самому. Потрібно також зважити всі продукти, які входять до складу страви, що готується, і підрахувавши калорійність кожного, підсумовувати результат. Далі, отримавши калорійність усього продукту, можна визначити і калорійність однієї порції, як описано вище.
Корисна порада
Існують сайти, де можна вести щоденник харчування. Це зручно, бо не треба вести записи, і на таких ресурсах є таблиці калорійності страв.