Як дізнатися все про машину.

Кожен пішохід мріє купити собі залізного коня, проте не кожен може собі дозволити купити нову машину. Можливість придбання уживаного авто є давно, але з'являється все більше шахраїв. А тому є ймовірність віддати свої кревні за поламану, непридатну до їзди або викрадену залізну красуню. Майстри косметичного ремонту здатні з потопельника або перевертиша зробити просто цукерочку, але такі серйозні аварії не проходять для авто без сліду.
Вам знадобиться
  • Інтернет, експерт з оцінки авто, професійні прилади.
Інструкція
1
Після того як ви визначилися з машиною, розпитайте продавця про неї дуже докладно. Намагайтеся не упустити найдрібніші подробиці - все це вам допоможе навести довідки про транспорт. Треба записати найголовніші подробиці про машині , щоб не переплутати. Наведіть довідки з цієї інформації через знайомих в ДАІ, ну або просто прийшовши в цю службу.
2
Найчастіша проблема, з якою стикається недосвідчений покупець уживаного авто, - це перебиті номери двигуна. Що робити? Перевірте легальність і відповідність номера двигуна, пробивши по інтернету через спеціальну програму. Досить ввести у пошуковик "ідентифікація (перевірка) по VIN коду". Залежно від того, в якій країні була зібрана ваша машина, вибираєте сайт з базою даних, вбиваєте VIN код в активну область, і натискаєте "отримати інформацію". І такі дані про машині , як рік випуску, марка, виробник, регіон, рік випуску моделі, серійний номер і особливі прикмети ви побачите на екрані через кілька миттєвостей в новому вікні.
3
Мало знати, що двигун у машини рідний, треба бути впевненим що й інші частини - кузов та інше не збиралися, як комплектуючі від комп'ютера. Для цього запросіть для огляду спеціаліста. У нього під рукою повинні бути спеціальні прилади - толщиномер, наприклад. Він дозволить визначити, чи була машина або частини перефарбована. Спектрометр може також визначити наявність переходів після фарбування. Ну і безліч спеціальної техніки для перевірки цілісності кузова.
Зверніть увагу
Відмовтеся від покупки, якщо продавець не погоджується на повний огляд авто і на проведення експертизи. Отримавши невмотивована відмова, ви відразу зрозумієте, що про машину і знати більше нічого не треба - угода ризикована.
Корисна порада
Якщо ви купуєте іномарку, постарайтеся дізнатися, перетинала ця машина граніцу.Лучшій спосіб дізнатися про машину все - звернутися до професіоналів.
Сучасні технології зробили крок далеко вперед. І тепер про наявність та розмір штрафів у системі ГИБДД можна дізнатися, не виходячи з дому.
Інструкція
1
Спосіб перший - через інтернет. Для цього потрібно зайти на сайт, займаються питаннями ГИБДД. Далі у запропонованих полях ввести ваші дані - номер автомобіля та номер посвідчення водія. У відповідь система повинна видати необхідну інформацію.
2
Спосіб другий - за допомогою СМС. Для цього необхідно відправити СМС з текстом Гибдд №ТС (транспортного засобу) №ВУ (водійського посвідчення) на номер 9112. Але слід пам'ятати, що послуга ця платна. За інформацію про кожного несплачених штрафів заплатити доведеться 5 рублів.
3
Роздрукуйте або перепишіть отриману інформацію і оплачуйте.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=GHGl3MTS5nI