Як збільшити напругу.

Іноді трапляється так, що напруга в мережі декілька нижче того, яке необхідно для нормального функціонування приладів. З цього положення є вихід. Підвищити напруга можна дуже просто. Для цього достатньо елементарних знань з електротехніки.
Вам знадобиться
  • Трансформатор
Інструкція
1
Для того щоб підвищити напруга , знадобляться простий підручник з фізики та понижуючий трансформатор (який саме - стане ясно після деяких нехитрих розрахунків, зазначених нижче). Отже, первинна обмотка трансформатора повинна бути на 220 вольт, а вторинна його обмотка повинна бути розрахована на те напруга , на яке якраз і потрібно підвищити напруга в мережі.
2
Тепер візьміть і проаналізуйте наступні формули: Iн = Рн? Uн і P = U2? I2. За допомогою першої формули обчисліть струм вторинної обмотки трансформатора. Після того як в результаті розрахунків стане відома потужність P, то за отриманими результатами підберіть трансформатор, найбільш підходящий за параметрами (потужність і вихідний напруга ).
3
Далі попрацюйте з цими формулами: U вих = Uвх ± (Uвх? Ктр) і Ктр = U1? U2. Завдяки цим формулам стає зрозумілим, що для правильного результату досить просто правильно фазованого (первинної або вторинної).
4
Отримане пристрій встановіть в такому місці, з якого воно не заважатиме, оскільки в процесі роботи від трансформатора виходить досить неприємний гул. Тому доцільно встановлювати трансформатор де-небудь в підвалі або в підсобному приміщенні.
Зверніть увагу
Слід також врахувати той факт, що в разі стабілізації напруги в мережі та досягнення його нормального значення (220 вольт), на виході цього трансформатора все одно буде напруга підвищене, що може привести до виходу з ладу побутових приладів. Тому для того, щоб перестрахуватися, використовуйте в процесі експлуатації получившегося приладу спеціальні розетки, що реагують на зміни напруги в мережі і здатні в потрібний момент відключити трансформатор від мережі.