Як зробити жучок.

Завдяки кінематографу і детективним розповідям всі знають, що під «жучком» розуміється мініатюрний підслуховуючий пристрій, замаскированно прикріплюється в затишні місця кабінетів для контролю ведуться переговорів. У сучасній індустрії розроблений великий сегмент для виробництва і розповсюдження витончених шпигунських пристроїв, у всіх офіційних документах іменуються спеціальною технікою аудіоконтролю, і негласної записи для проведення оперативно-розшукових заходів.
Інструкція
1
Подібна техніка вже давно виробляється серійно і знаходиться в «майже вільної» продажу, тобто її можна придбати після отримання відповідної ліцензії. При бажанні, з необхідним обладнанням та при наявності фантазії, а також володіючи деякими навичками, цілком можливо створити « жучок » самостійно - в умовах будинку або службового кабінету. Для цього придбайте мікрофони самого маленького розміру. Чим менше вони будуть, тим зручніше і швидше ви зможете замаскувати пристрій при установці.
2
Дістаньте такі мікрофони, демонтувавши їх, наприклад, з цифрових диктофонів або концертних гарнітур, використовуваних артистами при виступах на сцені.
3
Потім продумайте і забезпечте спосіб передачі даних, для трансляції яких і планується застосувати здобутий мікрофон. Якщо є вміння конструювання та поводження з радіоприймачем, то використовуйте бездротовий спосіб за допомогою каналів Wi - Fi або Bluetooth.
4
У свою чергу, застосовуйте кабельне з'єднання мікрофона, якщо зацікавлені в належній якості прослуховування та запису, тому саме при такому способі шумові перешкоди явно не будуть засмічувати ефір.
5
Мало просто успішно зробити підслуховуючий пристрій, більш важливо його професійно встановити, забезпечивши при цьому абсолютну непомітність в поєднанні з навколишнім оточенням і максимальну тривалість результативного застосування. Щоб не бути підданим кримінальному переслідуванню за відповідною статтею, застосовуйте в якості «жучків» для аудіоконтролю обстановки в приміщенні і негласної записи цілком звичайні засоби, наявні у вільному продажу: мікрофони для мобільних телефонів, малогабаритні диктофони і вебкамери, але замаскированно встановлені, тому не впадають в очі присутнім.