Як приготувати щуку в духовці.

Щука - це одна з тих риб, яка вимагає ретельної обробки перед приготуванням. Але заради цього варто помучитися, адже в результаті ви отримаєте ніжне, м'яке і соковите рибне блюдо!

Вам знадобиться

1.щука - 0,7-1 кг; 2.хлеб - 100 грам; 3.молоко - 0,2 літра; 4.яйца - 1 штука; 5.лук - 150 грам; 6.ріс відвареної - 1-2 столові ложки; 7.зелень за смаком; 8.майонез; 9.соль ; 10.перец.

Інструкція
1

1. Рибу очистити. Відокремити голову і плавники. Акуратно зробити надрізи і відокремити шкурку від м'яса. Черево розрізати не потрібно. Вийняти нутрощі, шляхом видалення хвостовій кості.Затем, провести відділення м'яса від кісток. Це не важко!

2

2. Помочити хліб у молоко.

3

3. Подрібнити в м'ясорубці м'ясо, хліб і цибулю. Зробити це необхідно близько 2-3 разів.

4

4. Подрібнити зелень. Перемішати м'ясо, цибулю, хліб, рис, зелень. Посолити і поперчити за смаком. Вбити яйце і добре перемішати.

5

5. Отриманим рибним фаршем набити шкурку. Робити це необхідно гранично акуратно, що б вона не лопнула. Викласти на фольгу, попередньо змащену рослинним маслом і приставити голову. Змастити майонезом.

6

6. Обернути рибу фольгою. Розмістити на деко і поставити в духовку розігріту до 180 градусів приблизно на 60 хвилин. Потім, остудити і зняти фольгу. Щуку подавати в холодному вигляді, попередньо, прикрасивши в залежності від вашої фантазії.

Зверніть увагу

Будьте уважніше! Не залиште зайвих кісточок. Вони можуть виявитися не приємним сюрпризом!

Корисні поради

Щуку перед приготуванням обов'язково необхідно до кінця розморозити!