Як знайти друзів.

Якщо ви переїхали в інше місто, то мимоволі виникає питання, як знайти друзів . Хтось, розчарувавшись у колишніх товаришів, буде думати, а навіщо потрібні друзі? Але ми, люди, живемо в суспільстві, і спілкування нам необхідно. Як же завести нові знайомства і знайти справжніх друзів ?
Інструкція
1
Якщо до вас підійшов незнайомий чоловік і виявив ініціативу, щоб поспілкуватися з вами, не варто закриватися. Якщо ця людина не викликає у вас підозр, поговоріть з ним, дайте відповідь на питання. Занадто розкриватися перед незнайомими людьми не варто, але і виглядати букою вам теж не на руку.
2
Якщо ви студент, що вчиться в іншому місті, то не здумайте сідати на останню парту в гордій самоті. Підійдіть до кого-небудь, запитайте, чи не зайняте місце.
3
Не соромтеся і не бійтеся. Якщо ви самі себе не полюбите, як вас можуть полюбити інші? Нічого страшного немає в тому, щоб завести знайомство. Будьте впевнені в собі, тримайте спину прямо.
4
Якщо вас кличуть на вечірку в кафе, щоб відзначити успішно здану сесію або підвищення на посаді одного з нових колег по роботі, не відмовляйтеся. Ви нічого не втратите, зате у вас з'явиться можливість ближче пізнати нових людей в невимушеній обстановці.
5
Якщо зі співрозмовником зав'язалася розмова, говорите на ті теми, які йому цікаві. Вмійте слухати і не перебивайте.
6
Проявіть непідробний інтерес до захоплень нового знайомого. Розпитайте його про хобі. Якщо людина чимось захоплюється, він любить говорити про це. А якщо знайдеться людина, з якою не просто приємно поговорити, але і йому приємно щось розповісти, він автоматично потрапляє в кандидати в друзі.
7
Зазвичай розмова починається з банальних фраз. Як справи, як погода. Люди відповідають односкладово, а ваше завдання поговорити з людиною і дізнатися його ближче. Відповіли вам, що жахливо жарко - запропонуйте сходити куди-небудь випити мінеральної води. Зачепитеся за слово співрозмовника, щоб розмова не закінчився банальним "нормально".
8
Дуже хороший психологічний прийом, який допоможе знайти спільну мову - бути з людиною на одній хвилі. Повторюйте всі рухи співрозмовника.