Як зробити машину гарніше. Як зробити своє авто красивей.

Красива машина - предмет гордості для її власника. У ній приємно їхати і проводити час за кермом, викликаючи захоплення у перехожих та інших автолюбителів. Прикрасити свій автомобіль можна декількома способами. Розглянемо найпопулярніші з них.
Інструкція
1
Аерографія або обклеювання плівкою зробить машину оригінальною і неповторною, підкресливши при цьому вашу індивідуальність. Можна нанести невеликий малюнок на капот, який буде гармонійно поєднуватися з дизайном авто, або прикрасити автомобіль повністю об'ємними картінамі.Чаще всього для прикраси машини використовуються зображення тварин і природи: розправити крила орлів, застиглих у стрибку барсів, страхітливо распахнувшейся пащу левів та інших представників флори і фауни. До того ж автомобілі з аерографією рідше викрадають, так як їх складніше перепродати через відмітних особливостей.
2
Якщо у вашого авто зблякла фарба і з'явилося багато дрібних подряпин, досить просто його відполірувати. Тоді він заблищить як новий, а відколи й подряпини не будуть сильно кидатися в очі.
3
Зовнішню красу машини можна доповнити установкою обважень, підкрилок, ветровиков, мухобойки і сполера. Вони додадуть автомобілю завершений вигляд, виконуючи одночасно захисну функцію. Неонова підсвітка, встановлена на днище автомобіля, зробить його привабливим зовні і більш помітним в нічний час доби. А з тонуванням заднього скла і задніх бічних стекол він виглядатиме солідніше і загадковіше. Робити тонування можна не тільки на стеклах авто, а й на фарах. Це - найбільш доступний і дешевий спосіб тюнінга.
4
Колеса виглядатимуть красивіше на литих дисках, ніж на штампованих. На ринку лиття представлена велика різноманітність малюнків. Ви можете вибрати найбільш підходяще лиття для вашого авто як по дизайну, так і по міцності.
5
Роблячи тюнінг машини зовні, не варто забувати і про внутрішнє убрання. Недорогий варіант прикраси салону - надіти чохли на сидіння, оплетку на кермо і красивий набалдашник на важіль перемикання швидкостей, а приладову панель наполірував до блиску. Більш витратний спосіб - перетягти салон автомобіля натуральною шкірою, замшею, велюром або алькантарою. Перетяжка салону здатна надати машині солідність, відобразити характер її власника неповторним дизайном і продуманим стилем: спортивним, гламурним, романтичним або діловим.
Корисна порада
Вибір тюнінгу залежить від ваших фінансових можливостей і особистих уподобань. Ви можете зробити легкий тюнінг у вигляді тонування, установки таких доповнень, як обважування і мухобойка, або повністю змінити дизайн свого авто всередині і зовні з допомогою аерографії та перетяжки салону.