Як розблокувати автосигналізацію.

Випадки, коли машина, забезпечена охоронною сигналізацією, не реагує на всі спроби свого господаря відключити її, виникають досить часто. Таке можливо в декількох випадках, коли, наприклад, розрядилася батарейка або вийшов з ладу пульт. У числі можливих причин також можуть бути радіоперешкоди, що сів акумулятор і несправність в блоці сигналізації.
Інструкція
1
Найпростіший і ефективний спосіб розблокувати сигналізацію - метод виключення. Почніть з брелка. Якщо він забезпечений жк-дисплеєм, то рівень зарядки батарейки буде чітко видно, тим більше, що про це нагадає спеціальний звуковий сигнал. Просто замініть батарейку.
2
Якщо ж після зміни батарейки нічого не змінилося, то потрібно спробувати відключити сигналізацію дублюючим брелоком. Вдала спроба означатиме несправність основного брелка, який потрібно заново запрограмувати.
3
Якщо і другий брелок виявився марним, доведеться відкрити машину ключем. Як тільки в момент відкриття спрацює сигналізація, натисніть кнопку "Valet", відкрийте відповідну інструкцію і виконайте всі операції, перераховані в пункті «Аварійне зняття сигналізації без пульта». При правильному виконанні сигналізація відключиться.
4
Про те, що акумулятор розряджений, нагадує табло, неможливість завести автомобіль і спрацьовування сигналізації. В цьому випадку потрібно або зняти клему з акумулятора, або відключити систему ключем. Такого роду несправність найчастіше виникає при сильних морозах.
5
Досвідчені фахівці настійно рекомендують не ставити надовго під охорону в сильні морози автомобілі зі старими і слабкими акумуляторами, оскільки їх заміна тягне за собою зрив налаштувань і необхідність подальшого перепрограмування.
6
Якщо всі спроби виявилися марними, то доведеться розкривати блок сигналізації і від'єднувати від роз'ємів блоку всі наявні дроти і спробувати завести двигун. Невдала спроба може означати блокування запалювання, бензонасоса або стартера. Для її відключення буде потрібно знайти дроти, що з'єднують сигналізацію з електропроводкою автомобіля, і провести їх роз'єднання.