Як скачати на Ipod файли. Як скачати програму на ipod.

Продукція компанії Apple з кожним роком стає все популярнішим, а iPod вважається одним із самих зручних плеєрів, який може виконувати масу додаткових функцій крім програвання музики. Однак на відміну від інших плеєрів, закачати файли на iPod не так просто, для цього вам доведеться скористатися спеціальною програмою.
Вам знадобиться
  • iTunes
Інструкція
1
Щоб передати файли на плеєр, вам знадобиться програма iTunes. Завантажити її можна як на офіційному сайті Apple, так і на безкоштовних файлообмінниках. Потім встановіть програму на своєму комп'ютері. iTunes не вимагає реєстрації і введення ключа активації і досить проста і зручна у використанні, якщо в ній розібратися.
2
За допомогою кабелю підключіть ваш iPod до комп'ютера, і програма запуститься автоматично. Якщо ви хочете записати на плеєр музику, відкрийте в програмі вкладку «музика», music або «медіатека» - вони можуть називатися по-різному в різних версіях програми. Мишкою перетягніть туди вибрані вами музичні композиції або цілі альбоми авторів. Потім натисніть «файл» і виберіть команду «синхронізація», щоб перемістити пісні на iPod. Якщо ви використовуєте iTunes в якості програвача на персональному комп'ютері і не хочете синхронізувати всю медіатіку, ви можете скинути на iPod окремі файли , навівши на них курсор миші, натиснувши праву кнопку і вибравши команду «синхронізувати».
3
Крім прослуховування музики, ви можете дивитися улюблені фільми на вашому плеєрі. В iTunes є вкладка «фільми», вона ж films, якої вам необхідно скористатися, якщо ви вирішили подивитися в дорозі улюблений серіал. Перетягніть туди вибраний фільм і також синхронізуйте його. Пам'ятайте, що відео має бути в форматі mp4, інакше плеєр не стане його відтворювати.
4
Ви можете скинути на iPod книги і ваші улюблені картинки та фотографії. Для цього скористайтеся відповідними вкладками «книги» або books і «фотографії» або photos. Перетягуйте мишкою в відкрилося вікно вибрані вами файли і синхронізуйте їх з iPod.
Зверніть увагу
Не забувайте, що не можна просто висмикувати кабель з usb-порту, щоб витягти iPod, в іншому випадку ви можете втратити всі дані, які записували на плеєр. В програмі iTunes є спеціальна клавіша для безпечного відключення пристрою.