Як відрізнити нуль і землю. отліціть нуль від заземлення.

Як відрізнити нуль і «землю» - таке питання може виникнути, якщо ви самі заходилися робити щось в будинку з електрикою, але не знаєте, як правильно підключати трижильний кабель. Безумовно, робота з електричними мережами вимагає обережності, знань і деяких навичок.
Інструкція
1
Є два найпростіших способи відрізнити заземлення та нуль . Перший спосіб, який, втім, не дасть вам 100% гарантії правильного результату - це подивитися на кольори вашого трьохжильного кабелю. Зазвичай, якщо електрики, які робили вам розводку по будинку, знають стандарти, вони залишають заземлення на жовто-зеленому проводі. Подивіться, якщо у вас такий є, швидше за все, це заземлення.
2
Для другого способу візьміть робочий патрон і лампочку на 220 вольт. Викруткою-індикатором знайдіть провід з фазою і підключіть його до одного з контактів патрона. До другого контакту патрона почергово підключіть залишилися два дроти. Якщо лампочка світиться, цей провід - нуль . Відповідно, третій провід (залишилося не підключеним до патрона) - заземлення.
3
Якщо ж лампочка не світиться, то провід, який підключений до патрона - це заземлення. Будьте уважні, якщо після цієї процедури у вас зникло світло в квартирі, а це може статися після підключення до патрона дроти заземлення, значить, у вас є УЗО (пристрій захисного відключення). Якщо це так, то знайдіть його (він схожий на автоматичний вимикач, але на ньому є кнопка тест, кнопка «Т») і поставте важіль в крайнє верхнє положення ВКЛ.
4
Т.к. патрон знаходиться під напругою, при вчиненні всіх операцій, будьте гранично обережні, щоб вас не вдарило струмом. Якщо ж ви далекі від електрики, покличте професіонала і нехай він вам зробить все, що необхідно.