Як підключити акустичну систему.

Акустичні системи - спеціальні пристрої для відтворення звуків - можуть бути широкосмуговими (з одного головкою) і багатосмуговими (дві і більше головки). Пристрій являє собою панель - акустичне оформлення і вбудовані в нього випромінюючі голівки (зазвичай рухливі). В підключених акустичних системах все головки активізуються одним підсилювачем, після особливого розділового фільтра усередині вони отримують кожна свій сигнал.
Інструкція
1
Акустичні системи бувають пасивні (випромінювач + кросовер) і активні (що містять також підсилювач потужності). Активні частіше використовуються для комп'ютерів, озвучування малих концертних майданчиків, диско-барів, в студіях. Пасивні ж використовуються в комерційних цілях для оформлення свят та на великих майданчиках.
2
Ознайомтеся зі схемами підключення, доданими до підсилювача/приймача. Не поспішайте, особливо якщо підключаєте систему вперше, адже невірні дії і поспішність можуть привести до короткого замикання в ланцюгах навантаження підсилювача/ресивера і стати причиною виходу його з ладу.
3
Розрізняють три типу підключення: зовнішнє, приховане, бездротове. При зовнішньому рекомендується найкоротший підключення підсилювача до АС. Для підключення оголити кінці кабелів.
4
Заберіть клеми, вставте кабелю в отвори і потім міцно закрутіть клеми. Також можна використовувати штекери типу "банан".
5
Перевірте правильність підключення полюсів. Полюс "-" обох акустичних систем слід підключити до клем (-) підсилювача. Таким же чином потрібно виконати підключення полюсів з "+". Причому полюса необхідно вибрати заздалегідь, зазвичай плюсовим вибирають червоний кабель.
6
Після підключення обов'язково переконайтеся, що всі провідники акуратно закриті термоусадкой, а також контакти провідника з панеллю підсилювача/ресивера. Протестуйте акустичну систему на малій потужності.
Акустична система, підключена до телевізору , призначена для виконання однієї функції - поліпшення якості звуку на звуковій доріжці фільму, що проглядається. При цьому повинна бути можливість регулювання і настройки звукового якості під індивідуальні бажання.
Інструкція
1
Підключити акустичну систему до телевізору можна кількома способами: Якщо на виході телевізора моно сигнал, то можна підключити до телевізору DVD, А вихід DVD на акустичні колонки. Таке підключення можливо, якщо у ТБ є «аудіо-вихід», а у DVD - «вхід».
2
Якщо у ТВ є роз'єм «вихід на навушники», то аудіо акустику можна підключити до цього роз'єму. В цьому випадку необхідно придбати перехідник «навушники» - «тюльпани».
3
Самим ідеальним варіантом підключення акустичної системи до телевізору є використання ресивера. При такому варіанті підключення, по-перше, якість звуку на багато краще, ніж у вище перерахованих варіантах, а по-друге, немає ніяких труднощів в з'єднанні телевізора і акустичної системи. По-третє, при використанні ресивера немає необхідності замислюватися про розбіжність акустичних параметрах системи.
4
Можливість підключити акустичну систему до телевізору залежить від суміщення аудіо виходу телевізора і входу акустичної системи. В різних моделях акустичних систем можуть бути встановлені різні аудіо входи, тому потрібно знати, який тип кабелю, що підключається необхідний, таких варіантів може бути декілька: - якщо в телевізорі і в акустичній системі використовується система «Євро», то для їх підключення необхідний кабель «2 RCA аудіо »; - якщо в телевізорі і в аудиосистеме встановлена система« SCART », то для підключення використовується кабель« SCART-SCART »; - якщо в телевізорі -« SCART », а в аудиосистеме встановлений вихід аудіо« 2 RCA аудіо », то для підключення акустики використовується кабель типу «SCART-RCA»; - якщо в акустиці вхід «Jack 3,5 мм», а у ТВ вихід типу «2 RCA аудіо», то необхідний кабель для з'єднання ТБ і акустики «Jack 3,5 мм -RCA »для підключення акустичної системи; - якщо в телевізорі вихід« SCART », а у акустичної системи вхід системи« 2 RCA аудіо ». В такому випадку необхідний кабель типу «SCART-3,5 Jk + Ph 3m».