Як знайти людину в інтернеті на прізвище. знайти людину на прізвище в інтернеті.

Буває так, хочеш познайомитися з людиною, але нічого окрім прізвища про нього не знаєш. На допомогу приходить всесвітня павутина, в якій знайти людини по прізвища цілком реально. Але інтернет - поняття досить абстрактне. Де ж конкретно слід шукати людей?
Інструкція
1
Скористайтеся соціальними мережами. Не те щоб це дуже легкий спосіб знайти людини, знаючи тільки прізвище, але шанс є. Забийте прізвище в пошукову систему будь-якої соціальної мережі (спробувати пошук можна в кожній). Зазвичай в такому випадку пошуковики виводять занадто багато варіантів. Якщо ви знаєте людини в обличчя, то вам належить важка і нудна робота - переглянути всі наявні варіанти. Але, якщо гра коштує свічок, то чому б і ні? Якщо ж ви маєте якусь додаткову інформацію про людину, наприклад, ім'я, місто, дату народження або університет, в якому людина вчився, то ваша задача значно спрощується. І якщо варіантів у вас буде не кілька сотень, а пару десятків, знайти з цього списку конкретного людини буде набагато легше.
2
Використовуйте пошукові ресурси. Правда в цьому випадку знайти людини по прізвища буде, можливо, складніше. Однак, якщо у людини, якого ви шукаєте, не дуже поширене прізвище і є свій інтернет-проект, або він просто під своїм іменем зареєстрований на якихось сайтах, ймовірно, ви зможете його знайти. Однак у випадку з пошукачами, не факт, що вам видадуть контакти людини, як це було б у випадку з соціальними мережами. Скоріш за все ви отримаєте лише коротку інформацію про людину, можливо посилання на блог людини. І то, тільки в тому випадку, якщо людина веде електронний щоденник або відносно відомий.
3
Шукайте людей через спеціальні пошукові сайти. Таких в рунеті в даний час з'явилося чимало, проте слід бути дуже обережним. Серед інших пошукових сайтів є і сайти-шахраї, які спочатку збирають інформацію про вас, а потім просять відправити sms на певний номер або ввести номер свого мобільного телефону. Як правило, завдяки таким шахраям можна втратити кілька сотень рублів з номера свого телефону. Так що, підбираючи такий сайт, який займається пошуком людей, потрібно бути гранично уважним і при найменшому сумніві в порядності авторів проекту варто покинути підозрілий сайт.