Як зробити свій дизайн для щоденника. Як прикрасити обкладинку щоденника.

Ведення інтернет-щоденників сьогодні більш, ніж популярно. Крім численних соціальних мереж, щоденники заводяться на власних одностранічнік або в міні-сайтах, доступних вузькому колу обраних. Крім власне опису життєвих подій і їх сприйняття, щоденник містить безліч побічної інформації і вимагає до себе більшої уваги, ніж рукописні, адже автору потрібно вибрати стиль, оформлення, обкладинку для щоденника .
Інструкція
1
Відкрийте сторінку з набором дизайну для щоденників. Виберіть той, який вам сподобався, і відкрийте повне його зміст. Відкрийте в браузері ще одну сторінок, але вже з вашим щоденником. Перша сторінка буде потрібна для копіювання матеріала.Начніте з «шапки». У відкритому наборі правою кнопкою мишки клацніть на малюнок шапки, збережіть його на своєму комп'ютері. На своїй сторінці щоденника знайдіть слова «настройка» і «використати свій», поставте галочки. Відкрийте вікно «огляд» і знайдіть збережений файл «шапки», натисніть «ок». Шапка повинна з'явитися на зразку сторінки. Збережіть зміни.
2
Щоб змінити фон сторінки і блоку, треба відкрити вікно «настройки». Перша строчка вказує на колір «шапки». Можна вибрати будь фон, винятком буде, та «шапка», яка повинна просвічувати. Друга строчка вказує на колір фону.
3
На сторінці щоденника є картина-привітання, до неї додається код. Скопіюйте його, Перейдемо в свій щоденник, відкрийте вікно «редагувати» в зверненні до гостей, перемкніть на HTML мова та збережіть код картинки.
4
Щоб вставити замість вашого фото картинку і аватарку, треба їх зберегти спочатку на своєму комп'ютері, а потім вставити на сторінку свого щоденника . Під картинкою можна завантажити своє фото.
5
Щоб зробити рамочки для своїх постів, треба їх скопіювати, зберегти, переключити режим на HTML мова та вставити скопійований код. В отриманій записи коду знайдіть текст, написаний російськими літерами (вони зазвичай розташовані між лапками або дужками), тут буде розташований ваш текст.
6
Відкрийте сторінку з вашим щоденником і вікно «записати думку» і зробіть запис. Поверніться назад на сторінку з набором дизайнів. Обережно зітріть всі російські літери, залишивши одну на початку і одну в кінці. Це для того, щоб не змінився шрифт. При видаленні не зітріть лапки і дужки.
7
Вставте свій текст, подивіться, що вийде і натисніть «відправити». Спробуйте аналогічно оформити бродилку і звернення до гостей.