Як писати угоду.

Світове угоду може бути укладена між сторонами у випадках поділу майна, сплати аліментів тощо Таке угоду вимагає юридичного оформлення. Якщо ви прийшли до згоди, наприклад, при розділі квартири, це буде вказано тільки в правовстановлюючому документі.
Інструкція
1
Спробуйте розв'язати конфлікт без звернення до суду. Якщо ви прийшли до домовленості за всіма пунктами висунутих вимог, йдіть до нотаріусу.Прі нотаріальних конторах існують спеціальні служби по оформленню документів. Віддайте чернетку для складання угоди. За певну плату вам його напишуть. Ви можете самі завантажити зразок мирової угоди з інтернету, написати своє за його подобою, а потім завірити у нотаріуса.
2
В угоді договірні сторони вказують дії, які вони зобов'язуються виконати по відношенню один до одного. Наприклад, при розділі майна після розлучення чоловік відмовляється від своєї половини, а дружина, у свою чергу, зобов'язується не подавати на аліменти. Обов'язково врахуйте при складанні угоди всі нюанси. Звернутися з позовом до суду після цієї процедури ви вже не зможете.
3
Якщо ви не можете прийти до обопільної домовленості самі, подавайте в суд. Суддя з'ясує можливість складання угоди в процесі підготовки до судового розгляду. Ви можете прийти до згоди в процесі засідання у справі, на стадії виконання судового рішення, під час касаційного розгляду. У цьому випадку контроль за законністю мирової угоди покладається на суд. Сторони викладають свої умови усно, під час засідання. Ці вимоги заносяться до протоколу і підписуються позивачем і відповідачем. При укладанні угоди в суді сторони можуть домовитися про оплату судових витрат і витрат на допомогу адвоката.На підставі протоколу суддею виноситься ухвала про укладення мирової соглашенія.Міровое угоду має силу виконавчого документа. Підписавши його, сторони погоджуються з умовами, на яких дане питання буде врегульоване і відмовляються від будь-яких претензій один до одного по даній справі.