Як намалювати картину з олівцем.

Графіка спокушає не тільки професійних художників, малюнок в олівці з його монохромностью і чіткістю цікавий і початківцям. Однак оволодіти ним не так просто, як здається, особливо, якщо ви плануєте не просто зробити начерк, а оформити повноцінну картину .
Вам знадобиться
  • Карадаш, щільний папір.
Інструкція
1
Першими кроками в оволодінні технікою малюнка олівцем є малювання різних ліній, як однорідних, так і змішаних.
2
Щоб бачити під час роботи малюнок цілком, олівець бажано тримати у витягнутій руці, яка при цьому не повинна бути обмежена в русі або напружена, тримати руку потрібно вільно. Не натискайте сильно на папір, щоб по можливості виключити стирання невірних жирних ліній гумкою.
3
Вивчіть графічні особливості різних видів ліній і поупражняйтесь в їх нанесенні. Зверніть увагу, що впевненими і чіткими повинні виходити контури об'єкта. Далі тренуйтеся в нанесенні штрихування, яка повинна бути в різних випадках як рівномірної, так і різної густоти, так як при її допомозі ви освоюєте дуже важливий елемент малюнка - відображення світла і тіні.
4
Подальшим етапом в освоєнні навичок малюнка олівцем може стати блокування, тобто приміщення об'єкта в будь-яку просту форму - куб, циліндр, піраміду або сферу. Будь-який об'єкт природи можна приблизно вписати в одну з таких базових форм чи комбінацію, не залишаючи багато зайвого місця в їх просторі.
5
І на закінчення важливо усвідомити, що малювати складні пейзажі вам буде легше, якщо робити це, так сказати, по кроках.
Корисна порада
Для початку вам треба підготуватися - вибрати папір і олівець. Можете взяти звичайний альбом для малювання, а при більш «серйозних» планах виберіть щільну креслярську папір або «полуватман» .Бумагу закріпіть на дошці кнопками або натягніть на планшет. Заготовте олівці з різним ступенем м'якості, яка позначається цифрою і буквою. «М» ... «3М» - м'які олівці, «Т» ... «3Т» відповідно твёрдие.Вибор олівця безпосередньо залежить від типу паперу. Починайте малюнок олівцем середньої м'якості «М» або «ТМ».