Як залити картинку на сайт.

В інтернеті існує велика кількість безкоштовних хостингів для зберігання фотографій і картинок, завдяки яким, можна розміщувати картинки на різних сайтах , форумах і блогах при цьому не витрачаючи на це коштів. Реєстрації на хостингах не потрібно, розмір завантажуваних картинок може доходити до 10 mb, і термін зберігання картинок не обмежений.
Інструкція
1
Безкоштовний хостинг для зберігання фотографій і картінок.В інтернеті в пошукових системах знайдіть будь безкоштовний хостинг для зберігання фотографій і картинок. Зайдіть на сайт цього хостінга.На хостингу ви побачите кнопку «Обзор». Кликнете по цій кнопці. Відкриється діалогове вікно за допомогою якого необхідно вказати шлях до файлу (картинці) на вашому комп'ютері. Вказавши шлях до файлу натисніть кнопку «Відкрити». Далі ви повернетеся на сайт хостингу. Тепер необхідно натиснути кнопку «Завантажити». Після цього Ваша картинка успішно завантажена на хостинг і готова до розміщення на сайті, блозі або форуме.После того, як ви завантажили картинку на хостинг, буде запропоновано декілька варіантів публікації картинки на сайтах , блогах і форумах: посилання, картинка в тексті, превью - увелечение по кліку. Щоб на ви могли вставити картинку на сайт, виберете варіант «картинка в тексті» або «прев'ю - збільшення по кліку».
2
«Заливка» картинки або фотографії на ваш сайт.Зайдіте на сайт, на якому ви хочете розмістити картинку. Вставте раніше скопійоване посилання в вікно повідомлень, якщо необхідно, то напишіть додаткову інформацію по картинці або фотографії (назва, розмір дату і т.п.) і збережіть повідомлення. Готово.
Зверніть увагу
Якщо при завантаженні картинці на хостинг з вас вимагають якимось чином оплатити це, то це шахрайство! Хостинги безкоштовні!
Корисна порада
Ви також можете масштабувати вашу картинку, оптимізувати формат за допомогою безкоштовного хостингу для зберігання фотографій і картинок, що дуже корисно для роботи на сайтах, форумах і блогах.
При спілкуванні на форумі іноді виникає гостре бажання посилити враження від написаних слів за допомогою доречного графічного зображення. В цьому нескладному справі може допомогти сайт завантаження картинок radical.ru.
Інструкція
1
Введіть в адресному рядку браузера www.radikal.ru і натисніть Enter на клавіатурі. За замовчуванням ви потрапите на вкладку "Головна". Якщо потрібна картинка розташована на вашому комп'ютері, клікніть по кнопці «С комп'ютера», потім натисніть «Огляд», вкажіть шлях до потрібної картинці і клікніть «Відкрити». Якщо картинка знаходиться в мережі, клікніть «З інтернету» і помістіть необхідний лінк (посилання) в поле «Вкажіть посилання на зображення в Інтернеті (URL)». Тепер ви можете змінити параметри завантажуваного зображення: розширення, нахил, якість, розмір превью. Крім того, тут же ви можете зробити напис як на самій картинці, так і на превью. Закінчивши, натисніть «Завантажити», почекайте трохи, а потім використовуйте необхідну із запропонованих посилань.
2
Щоб завантажити відразу кілька зображень, ви можете скористатися функцією «мультизагрузка». Щоб отримати до неї доступ, клікніть по вкладці з відповідною назвою. Врахуйте, система радить завантажувати не більше десяти картинок одночасно. Натисніть на кнопку «Вибрати файли», вкажіть шлях до картинок і клікніть «Відкрити». Тепер ви можете поміняти параметри завантажуються зображень. Щоб надати однакові значення відразу декільком файлам, спочатку виділіть ці картинки, а потім змініть значення в однієї з них. Закінчивши, натисніть «Завантажити на сервер». Відкриється вкладка «Посилання», в якій будуть знаходитися посилання на завантажені фотографії.
3
Функції «ГЕО Координати» (прив'язка зображення до певного регіону), «Помістити в альбом», «Розмістити в галереї» і «Коментар» стануть доступні тільки після реєстрації. Щоб почати реєстрацію, натисніть на відповідну кнопку в лівому верхньому кутку сторінки. Вкажіть логін, пароль, адреса електронної пошти, введіть контрольний код і натисніть на «Реєстрація». Всі раніше заблоковані функції стануть доступні без підтвердження аккаунта в системі Radical.