Як зробити радіокерований вертоліт своїми руками. Як зробити вертоліт на пульті управління.

Радіокеровані іграшки - мрія будь-якого хлопчика і навіть дорослого чоловіка. Розкид цін на них в магазині досить широкий: є вертольоти економ-класу, а є елітні моделі. Але можна такий вертоліт зробити і самостійно. Було б бажання.
Вам знадобиться
  • - модель з кресленнями;
  • - матеріал для виготовлення вертольота;
  • - інструменти;
  • - клей;
  • - блок харчування;
  • - пульт управління.
Інструкція
1
Щоб виготовити саморобний радіокерований вертоліт, потрібно спочатку знайти підходящу модель, підібрати креслення. Потім взяти матеріал (це може бути або пластик, або дерево). Накладайте креслення на цілісний шматок матеріалу і вирізуйте необхідні деталі. Якщо ви хочете зробити вертоліт з віконцями, то вам знадобиться прозорий пластик, який потрібно також обробити відповідно до параметрів кабіни майбутньої моделі.
2
Далі потрібно за описом у схемі зібрати модель, ретельно підганяючи деталі і акуратно склеюючи їх між собою. Не забудьте про гвинт і хвостову частину. Можна деталі з'єднати між собою маленькими гайками. Це допоможе надійніше їх закріпити, і ваш вертоліт в повітрі не розвалиться. Не забудьте залишити місце для розміщення мотора.
3
Поки основна частина підсихає, можна зайнятися власне двигуном. Для цього потрібно взяти готовий акумулятор. Акумулятори для радіокерованих моделей мають потужність від 200-300 до 2000 мА/год. Щоб акумулятор більше не переважував вертоліт, розташуйте його посередині корпусу. Не забудьте перевірити, як він працює в парі з пультом управління. Вставте в блок живлення кручені вісь, потім надіньте на неї лопаті. Тепер можна перевірити, як акумулятор реагує на пульт управління.
4
Тепер до кінця зберіть модель і спробуйте запустити її в повітря. Якщо виходить, значить ви все зробили правильно, і мотор підібраний відповідно масі вироби. Якщо ж вертольота не злітає, значить, потрібно розібрати його і визначити, в чому проблема. Не забудьте протягнути проводки від основного блоку живлення до заднього гвинта, який розташований в хвості моделі. Якщо цього не зробити, то хвіст може за собою "потягти" весь корпус вертольота.
5
На останньому етапі потрібно декорувати вашу модель. Для цього можуть підійти фарби або наклейки. Розфарбувати вертоліт можна в будь-який колір, який вам подобається.