Як зварити квасолю. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Квасоля - саме примхлива рослина сімейства бобових. При цьому її використовують в кухнях практично всіх народів світу, роблячи з неї гарніри, супи, використовуючи в салатах. І не дарма: квасоля містить дуже багато корисних речовин, потрібних людині, плюс вона - потужне джерело білка і амінокислот. З приготуванням зеленої стручкової, незрілої, квасолі багато часу не витратити. А от щоб зварена червона або біла квасоля вийшло м'якою і розсипчастою, потрібно знати деякі Датель.
Вам знадобиться
    • 250 г квасолі
    • 4 л вода
Інструкція
1
Перебрать квасоля, очистити її від можливих домішок і втратили свою форму зерен. Промити відібрані зерна в друшляку під холодною водою.
2
Почати тривалий процес замочування квасолі. В ідеалі він повинен зайняти 12 годин. Через кожні 3 години потрібно міняти холодну воду на нову, а квасоля щоразу ще й промивати. Після замочування квасоля повинна збільшитися вдвічі і стати найбільш зручною для варіння. Крім того, в замоченої квасолі розчиняються у воді містяться в ній олігосахариди - речовини, що викликають в організмі людини газоутворення.
3
Для варіння квасолі взяти велику каструлю (з розрахунку 2 л води на 250 г квасолі). Воду довести до кипіння. Опустити туди квасолю, варити її, не накриваючи кришкою, 15 хвилин. Злити воду. Квасоля промити. Знову залити її новою водою, щоб та повністю покривала зерно. Довести до кипіння, після чого поставити на самий маленький вогонь. Накрити каструлю кришкою і варити 1, 5 години до повної готовності. Посолити, тільки коли каструля з квасолею знята з плити.
Зверніть увагу
При варінні квасоля не втрачає своїх корисних властивостей.
Корисна порада
Вимочувати квасоля потрібно в холодній (але не кип'яченій воді). Причому вода ця має бути м'яка, без солей: інакше сіль проникне в квасоля і потім буде заважати її развариванию. При варінні вода повинна ледве прикривати верх насипаної в каструлю квасолі. Огнь на плиті повинен бути маленьким. Квасоля під час варіння не потрібно мешать.Солят квасоля тільки після її повної готовності або остаточної готовності страви, в якому вона входить. В блюдо з квасолі потрібно додавати цибулю, помідори, чебрець.