Як відрізнити підробку одягу.

Існує думка, що підробляти одяг і взуття відомих торгових марок найлегше. І, найголовніше, чим популярніше бренд, тим вища ймовірність замаху на нього несумлінних виробників. При цьому досвідчені умільці навчилися виробляти копії, які неможливо визначити з першого погляду. І, якщо не знати про деякі ознаки підробленої одягу , можна придбати "фальшиву" річ по сильно завищеною ціною.
Інструкція
1
В першу чергу, запам'ятайте, що справжня річ не продається на ринках, ларьках або в будь-яких інших сумнівних магазинах. Дизайнерські оригінали поширюються тільки у відомих фірмових бутиках. І це принципово важливо. Виробники пред'являють високі вимоги до місць, де продається їх одяг. Тому не зайвим буде поцікавитися в інтернеті про зареєстровані салонах і бутіках цікавить вас бренду. На офіційних сайтах багатьох торгових марок опубліковані місця, де ви можете придбати їх одяг.
2
Одяг pret-a-porte (готовий одяг високої якості, на якій стоїть ім'я відомого дизайнера або торгової марки) не може коштувати дешево, навіть на розпродажах. Звичайно, і в фірмових бутиках бувають знижки, але брендового одягу , вполовину дешевше її реальної вартості, не існує в природі. За якість завжди потрібно платити, не забувайте.
3
Уважно розгляньте річ, яку збираєтеся придбати. Шви, рисунок, фурнітура, матеріал - все повинно бути ідеально. І, навіть при всьому бажанні, причепитися буде не до чого. Якісний одяг хороша не тільки зовні, але і з вивороту. Шви повинні бути рівними, кишені і блискавки - симетричними. Матеріал зазвичай приємний на дотик, відмінно лягає і бездоганно сидить на фігурі. Тканини у фірмовій одягу , як правило, завжди дуже дорогі, і ви зможете це відчути, навіть не одягаючи її на себе, а просто злегка доторкнувшись до неї рукою. Нитки, неакуратні строчки, затяжки, облізла фарба несумісні з речами справжніх брендів.
Зверніть увагу
Не купуйтеся на привабливі розпродажі, оскільки це всього лише виверти недобросовісних, підпільних виробників і хитрих маркетологів. Дизайнери завжди тримають марку і не можуть дешево продавати своє мистецтво, виражене в якісній і гарному одязі.
Корисна порада
Якщо ви хочете придбати якісну річ відомого виробника, вивчіть історію бренду. Навіть фірмовий логотип на підробці може відрізнятися, а без знань ви не зможете це визначити.
Бажаючи купити справжню дизайнерську річ, люди не скупляться, викладаючи за неї чималу суму. Однак найчастіше навіть у великих торгових центрах можна заплатити не за якісний продукт, а за його копію, піднесену недбайливими ділками як оригінал. Щоб не розчаруватися після покупки, необхідно вміти відрізняти фірмову річ від підробки.
Інструкція
1
Розгляньте виріб. Якісний одяг завжди відшивається з м'яких, приємних на дотик тканин. Зверніть увагу на виконання швів. Вони повинні бути рівними, міцними, виконаними ниткою одного кольору. Відсутність стирчать ниток, спущених петель, відірваних гудзиків також говоритиме про справжність речей. Всі декоративні елементи також повинні бути добре пришиті до виробу, а не бовтатися.
2
Придивіться до фурнітури на яку купує одязі. Як правило, виробники наносять логотип або символ своєї компанії не тільки на етикетки, а й на клепки, бігунки на блискавках, замки. Якщо в якій-небудь марці це не прийнято, то замість її символу повинна стояти абревіатура YKK (це найбільший світовий виробник фурнітури). Всі інші варіанти абревіатур, малюнків або логотипів будуть бути ознакою підробки, також як і розбіжність букв на різних видах фурнітури.
3
Вивчіть пришиті етикетки і бирки. Інформація на них повинна бути зрозумілою, грамотно написаної, що містить всі інструкції по догляду за виробом, а також інформацію про виробника та склад тканини, з якої пошита річ. До того ж, фірмовий одяг, як правило, забезпечена додатковими гудзиками, шматочком тканини або шкіри.
4
Справжність джинсів визначається не тільки по фурнітурі, але і за технікою виконання швів. Внутрішні шви на фірмових виробах завжди виконані з жовтих шовкових ниток. Рядки повинні бути рівні, прямі, а брючини підшиті внизу простим швом. Етикетка у справжніх джинсів злегка пом'ята, штучно зістарена і дуже акуратно пришита.
5
Якщо ви запланували покупку саме справжньої речі, відвідайте фірмовий бутік цієї марки. Подивіться в інтернеті на сайті компанії, які магазини є офіційними дистриб'юторами марки. Ну і звичайно, якісна річ коштує недорого тільки в сезон розпродажів.