Як підключати цифрове телебачення.

Якщо при перегляді телепрограм вас дратують нечіткі кадри, що супроводжуються постійними перешкодами і низькою якістю звучання, мізерний вибір фільмів і передач, то вам необхідно підключити цифрове телебачення . Ця технологія дозволяє поліпшити якість зображення, зробити звук більш чітким і об'ємним і суттєво розширити список доступних каналів. Для того, щоб кожен день бути в гарному настрої, насолоджуючись переглядом телепрограм, потрібно виконати кілька нескладних дій.
Вам знадобиться
  • - проведений інтернет (виділена лінія);
  • - цифровий кабельний ресивер (приставка);
  • - пульт;
  • - кабель A/V;
  • - кабель HDMI (для телевізора HD);
  • - карта умовного доступу до цифрового ТБ.
Інструкція
1
Підключити цифрове телебачення може кожен, у кого в квартирі проведений інтернет. Для передачі цифрового сигналу від інтернет-кабелю на телевізор використовуються різні пристрої, перелік яких залежить від типу вашого телевізійного приймача.
2
Для підключення до телебачення високої якості придбайте ресивер (приставку) - пластикову або металеву коробочку, яка встановлюється на телевізор або поруч з ним. Це пристрій підходить для всіх типів телевізійних приймачів.
3
Якщо у вас звичайний телевізор, то, відключивши приймач від розетки, від'єднайте від нього антенний кабель і підключіть його до входу Cable IN ресивера. З'єднайте вихід Cable OUT на приставці з тим входом на телевізійному приймачі, звідки ви витягли кабель для антени кабелем A/V. Підключіть інтернет-кабель до першого порту приставки.
4
Якщо ви власник телевізора HD, то відключений від мережі приймач з'єднайте з ресивером кабелем HDMI, який дозволяє передавати більш якісний сигнал, ніж у випадку зі звичайним телевізором. Потім так само підключіть інтернет-кабель, використовуючи перший порт ресивера.
5
Вставте карту умовного доступу, надану провайдером, в відповідний слот ресивера по стрілці металевими контактами вниз. Без цієї карти доступ до цифрового телебачення неможливий.
6
Після установки карти підключіть ресивер до розетки, включите телевізор. Почекайте деякий час, щоб відбулася автоматична активація карти умовного доступу. Якщо через 10-20 хвилин перегляд телепрограм і раніше недоступний, зателефонуйте вашому провайдеру для примусової активації карти.
7
При наявності в телевізорі вбудованого тюнера DVB-C замість приставки можна використовувати модуль CI. Для підключення до цифрового телебачення через цей модуль вставте в нього карту доступу і просто встановіть CI в спеціальний слот вашого телевізійного приймача.
Зверніть увагу
Не можна братися вставляйте карту умовного доступу, якщо ресивер включений, так як це може привести до втрати працездатності карти.