Як відновити відбивач.

В процесі експлуатації вашого авто зношуються, змінюються або ремонтуються багато деталей і вузли. Не є винятком і освітлювальні прилади машини. Особливо, швидко зношується відображає покриття відбивачів фар. Звичайно ж, самим простим і легким рішенням буде заміна втратив свої функції відбивача. Однак можна ще й вдихнути в них друге життя. Кілька способів, успішно застосовувані для відновлення відбиває здатності, цілком можуть продовжити життя вашої фари вдвічі, а то й довше. Як же відновити відбивач ?
Вам знадобиться
  • Відбивач, який треба відновити, хромова плівка, наприклад, плівка Оракал №351 із хромовим напиленням.
Інструкція
1
Акуратно зніміть фару з автомобіля. Повністю розберіть її, щоб мати вільний доступ до відновлюваних відбивачу. Це буде не так-то просто. По-перше, фара начинена проводами і лампочками, по-друге - сам відбивач сидить в фарі міцно. Але його можна зняти (підколупнути) за допомогою довгої викрутки, використовуючи її, як важіль.
2
Потім виріжте з хромової плівки елементи, в точності повторюють весь ландшафт внутрішньої частини відбивача. Варто пам'ятати, що роботи по точному вирізання частин необхідно проводити заздалегідь, звіряючи розмітку і кілька разів прикладаючи вирізане на поверхню відбивача. Можна попередньо зробити «викрійку» з малярного скотча (наклеюєте його на деталі відбивача і зрізаєте зайве ножем, потім переносите зразок на плівку). Це необхідно зробити, щоб не псувати зайві сантиметри плівки.
3
Акуратно наклейте плівку на внутрішню поверхню відбивача. Після цього зберіть фару і встановіть її назад на автомобіль.
4
Задню частину відбивача, неробочу (якщо вона рифлена), можна відновити за допомогою балончика «рідкий хром». Сохне ця фарба за 15 хвилин.
Зверніть увагу
Крім такого способу відновлення відбиває здатності, найімовірніше, ви знайдете ще декілька, де використовуються хімічні речовини і проводяться хімічні реакції. Якщо ви захочете скористатися одним з таких способів, то попередньо повністю прочитайте і засвойте правила проведення хімічних робіт.
Корисна порада
Перед тим, як вирізати плівку по поверхні відбивача, ретельно виміряти всі форми і перевірте кілька разів, щоб частини плівки добре стикувалися. По суті, нічого страшного не станеться, якщо десь шви не будуть стикуватися щільно, буде всього лише нижче отражаемості. І, відповідно, постраждає естетичний вигляд відбивача.