Як прибрати веснянки в фотошопі. Як у фотошопі cs3 Як прибрати веснянки.

Веселі "сонячні" цятки на носі і щоках сприймаються по-різному. Когось вони цілком влаштовують, когось змушують замислитися, як їх позбутися. Хоча б на фотографії. От саме на фотографії це зробити не складно. Для цього існує програма "Фотошоп". Прибрати веснянки в "Фотошопі" зможе навіть "чайник".
Вам знадобиться
  • Фотографія з веснянками,
  • Програма Adobe Photoshop
Інструкція
1
Для початку треба відкрити зображення в "Фотошопі". Для того щоб було помітно велику кількість веснянок, необхідно знайти і відкрити канал Yellow. Для цього необхідно перевести зображення в CMYK, тому що жовтий канал видно тільки в цьому зображенні. У палітрі каналів слід знайти жовтий канал Channel і клікнути на нього мишкою. Після цього на зображенні з'явиться величезна кількість добре переглядаються веснянок, це - те, що треба.
2
Тепер слід створити новий шар з жовтим каналом. Для цього необхідно натиснути гарячі клавіші Ctrl + A, в результаті виділиться все зображення. Потім треба натиснути Ctrl + C і скопіювати виділений канал в буфер. Вставити ж откопировать треба буде трохи пізніше.
3
Оскільки кольоровий канал узятий з режиму CMYK, гряде багато змін в кольорі. Але їх можна обійти. Для цього слід зайти в палітру History і кликнути на перший крок, тобто на початкове ізображеніе.Затем необхідно натиснути Ctrl + V, от тепер і вставиться откопировать раніше зображення, в чорно-білому варіанті. В результаті цього утворюється новий шар з жовтим каналом.
4
Тепер, безпосередньо, слід прибрати веснянки . Для цього треба інвертувати шар. У цьому допоможуть гарячі клавіші Ctrl + I. Отже, шар инвертирован.
5
Далі слід змішати шар. Тому, необхідно поміняти режим "Накладання" (Blending Mode) на "Перекриття" (Overlay) і виставити "Непрозорість" (Opacity) так, щоб зникли веснянки .В результаті вийде шкіра, "очищена" від веснянок .Цей ефект можна застосувати до всіх відкритих частин обличчя. Для цього треба застосувати шар-маску, після чого слід залити його чорним кольором, клікнувши мишкою по фото.Теперь, вибравши в якості основного кольору - білий, а кисть - середньої жорсткості, необхідно зафарбувати, знову з'явилися, веснянки . У процесі роботи шар-маска повинна бути обов'язково активізована. Волосся і додаткових деталей краще не касаться.На цьому роботу можна вважати завершеною.
Зверніть увагу
Цей урок допомагає тільки для світло коричневих веснянок, але не для темних.
Корисна порада
По закінченні роботи необхідно попрацювати над контрастністю зображення, оскільки під час маніпуляцій вона зміниться.