Як зробити частину фото чорно-білою.

Бажаючи надати певної ділянки фотографії чорно-білий відтінок, ви можете скористатися можливостями графічного редактора Adobe Photoshop. Цей додаток дозволить вам змінити фотографію практично до невпізнання. Слід зауважити, що для виконання всіх дій вам необов'язково володіти навичками роботи з програмою.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, графічний редактор Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Найбільш простим інструментом у програмі Adobe Photoshop, що дозволяє змінити забарвлення зображення, є «Заміна кольору». Користувач задає потрібні параметри кисті, після чого, виконує подальші дії по обробці зображення. Що вам необхідно зробити для того щоб зробити частина фото чорно-білою.
2
Перш ніж ви отримаєте доступ до оформлення фотографії в програмі, вам потрібно відкрити її в додатку Adobe Photoshop. Сьогодні існує два способи, що дозволяють виконати цю дію. Перший спосіб передбачає відкриття фото через інтерфейс самого додатка (користувачеві необхідно виконати в програмі команди: «Файл» - «Відкрити», після чого, завантажити картинку). Другий спосіб передбачає відкриття фотографії через властивості зображення. Клікніть на фото правою кнопкою мишки і виберіть опцію «Відкрити за допомогою». Далі вам потрібно перейти в вибір програми, натиснувши відповідне посилання у вікні. Вибравши додаток фотошоп, відкрийте фото.
3
Відкривши фотографію, виділіть на ній ту ділянку, який ви бажаєте зробити чорно-білим. Як інструмент виділення можете використовувати як «прямокутну область», так і «чарівну паличку», або ж «магнітне ласо». Виділивши потрібну ділянку фото, активуйте інструмент «Заміна кольору» (даний інструмент знаходиться в категорії кистей).
4
Після того, як «заміна кольору» буде активована, виберіть у меню колірних налаштувань чорний колір. Обробіть виділена ділянка. Слід зазначити, що інструмент не буде змінювати забарвлення тієї ділянки фотографії , який знаходиться за межами виділеного фрагмента.
5
Після того, як потрібна частина фото стане чорно-білою, вам потрібно зберегти зміни, вибравши відповідну команду в меню «Файл».