Як витягнути потрібний квиток на іспиті. Як вдало витягнути квиток на іспиті.

Вирушаючи на іспит, звичайно ж, краще всього сподіватися на власні сили і вивчити все. Але буває і так, що учень буквально живе мрією про те, щоб витягнути конкретний квиток . Шансів, звичайно, не так багато, але спробувати варто.
Інструкція
1
В нумерології щасливими вважаються непарні числа, в особливості 3 і 7. Тому, витягаючи квиток , намагайтеся це враховувати. Не беріть другий, четвертий або який-небудь інший парний квиток скраю. Парні числа мають негативною енергетикою, для особистостей особливо сприйнятливих вони можуть навіть заблокувати інформацію, яка до цього зберігалася в пам'яті надійно. Покладайтеся на інтуїцію, завжди беріть той квиток , який сподобався з першого разу.
2
Для того щоб витягнути потрібний вам квиток , треба не просто хотіти, а знати, що вам дістанеться саме він. Уявіть собі, що вам вже дістався потрібне питання, частіше повторюйте про себе фразу: "у мене такий-то квиток ". Якщо ви знаєте його номер, то перед тим, як витягати квиток постарайтеся яскраво і чітко уявити бажане число.
3
Цей спосіб не сильно надійний, але зрідка спрацьовує (особливо в тому випадку, якщо ваш клас або група здає іспит першим). Цілком можливо, що екзаменатор просто розкладе все по порядку, не обтяжуючи себе перемішуванням квиток ів. Деякі оригінали можуть розкласти їх у шаховому порядку. Якщо ви знаєте, що від людини можна очікувати подібного вчинку, спробуйте ризикнути. Можливо, удача вам посміхнеться!
4
Можна сподіватися на удачу, а можна піти на маленьку хитрість, але для цього вам знадобиться допомога товаришів. Ті, хто знають предмет добре (або мають хороші шпаргалки) заходять в аудиторію першими. Витягаючи квиток , ваш друг повинен непомітно підглянути питання в одному з лежачих на столі квиток ов і якось його помітити (загнути куточок). Після цього він пише вам смс, в якому розповідає, які питання містяться в загнутим квиток е. Ви тут же освіжаєте в пам'яті потрібну інформацію і сміливо відправляєтеся здавати іспит. Цей спосіб хороший в тому випадку, якщо ви в змозі з розумінням переказати будь-який з екзаменаційних питань, адже вивчити з нуля те, що ви абсолютно не розумієте досить складно.