Як навчитися танцювати клубну музику. навчитися танцювати під клубну музику.

Нічні клуби в індустрії розваг дуже популярні. Щоб танцювати під клубну музику і вести себе впевнено на танцполі, вам необхідно засвоїти кілька основних правил приголомшливого світу клубних танців!
Інструкція
1
Для того щоб ваші рухи були красиві і розкуті, вам перш за все потрібно зловити настрій. Якщо ви бажаєте виглядати органічно в танці, спробуйте прислухатися до ритму мелодії. Постарайтеся його відчути, вловити. Рухайтеся в такт ритму. Але не варто відразу переходити до різких піруетів. Дайте своєму тілу трохи розігрітися. Нехай м'язи досягнуть необхідного тонусу. Відчуйте енергію, струмливу всередині вас.
2
Придивіться до рухів танцюючих навколо людей. Відзначте для себе вподобані вам руху. Подумайте, які з них ви самі можете повторити. Пробуйте експериментувати і імпровізувати. Якщо в дитинстві ви відвідували танцювальні гуртки та секції, то саме час згадати, чому вас навчили. Включіть в свої рухи пару поширених класичних па. Швидше за все, це буде виглядати дуже оригінально. Комплексуйте, не бійтеся смішно виглядати. Пам'ятайте одну мудру річ - красивих рухів може досягти тільки та людина, яка вчиться і не боїться пробувати. Танцюйте впевнено і з посмішкою - і тоді весь танцпол буде підкорений вами!
3
Бажаєте рухатися ще краще? Тоді зверніться в будь фітнес-центр. Пройдіть декілька уроків по клубним танцям. Існує багато різновидів цих танців. Виберете саме те, що вам підходить. Це може бути Rn'B, house, хіп-хоп, dream, стрип-денс. Кожне з цих напрямків прекрасно виглядає на танцполі в клубі. А якщо ви будете їх красиво комбінувати, то посада королеви або короля дискотеки вам забезпечена!
4
Запам'ятайте ще одну річ: танець - це не просто гармонійні руху, це в першу чергу ваш образ. Тому одяг для танців потрібно підбирати таку, в якій ви будете почувати себе комфортно і зручно. Також подбайте про зачіску, аксесуарах, взутті.