Як встановити підігрівач двигуна.

Установка на машину пускового підігрівача двигуна актуальна в північних регіонах Росії, де середня температура навколишнього повітря рідко піднімається вище мінус 20 градусів Цельсія. У південних областях та в середній смузі нашої країни потреба автомобілістів в даному додатковому устаткуванні може виникнути один раз в 5 або 10 років.
Вам знадобиться
  • - пусковий підігрівач - 1 комплект,
  • - слюсарний інструмент.
Інструкція
1
Отже, якщо експлуатація автомобіля здійснюється в умови низьких температур по дорогах північних російських територій, то оснащення автомобіля пусковим підігрівачем принесе чимало користі власнику і позбавить його від переживань з приводу ранкового запуску мотора.
2
Як стверджують фахівці профільних автосервісів, що надають послуги з установки додаткового передпускового підігрівача двигуна , дана процедура є складною і здійснити її в домашніх умовах, не маючи відповідної підготовки, вельми проблематично. Але достатньо побіжного ознайомлення з інструкцією заводу-виготовлювача з монтажу обвинуваченого пристрою на двигуні, щоб переконатися в лукавості подібних висловів.
3
Перед установкою пускового підігрівача із системи охолодження двигуна зливається антифриз. Потім пристрій монтується в моторному відсіку таким чином, щоб вихід його відпрацьованих газів був направлений на піддон картера. Врізка у водяну сорочку здійснюється із застосуванням перехідників і патрубків, наявних в комплекті поставки.
4
На наступному етапі до пристрою підключаються паливопровід і джгутик електроживлення. Пульт управління підігрівачем розмішається в салоні машини в будь-якому зручному місці, після чого вони з'єднуються між собою відрізком проводки з комплекту, з обладнаними кінцями.
5
Змонтувавши підігрівач в моторному відсіку, система охолодження двигуна заправляється антифризом, і з неї, якщо порушена циркуляція рідини - видаляється повітря. І тільки потім здійснюється перший пробний запуск передпускового підігрівача.