Як зачесати чубок тому.

За допомогою чубчика ви можете надати своїм волоссю незвичайний вигляд, зробивши невеликий зачес тому. Такі зачіски хороші тим, що ви витрачаєте мінімум часу на їх створення, а також нічим не обмежені, оскільки все залежить від вашої фантазії. Сміливо експериментуйте зі своєю чубчиком, знаходячи нові варіанти укладання.
Вам знадобиться
  • Гребінець, гумка, лак для волосся, шпилька-крабік.
Інструкція
1
Найпоширеніший спосіб - це начісування. Підніміть вгору свою чубок , ретельно розчешіть її і зробіть начісування із зовнішнього боку. Після цього збризніть лаком, а потім зафіксуйте крабиков або затискачем на потилиці. Дуже багато залежить від величини чубчика. Якщо вона у вас довга, то начісування можна робити якомога більше, тоді зачіска буде виглядати об'ємнішим. Якщо ж ви власниця короткої чубчика, то зробіть невеликий начісування, захопивши кілька пасом з боків. Таким чином ваша зачіска буде виглядати трохи ширше. Цей варіант хороший тим, що на його виконання не потрібно багато часу. Крім усього іншого, вона відмінно тримається протягом дня.
2
Наступний спосіб також дозволить вам швидко і красиво зачесати волосся. Заплетіть косичку зі своєї чубчика. Навіть якщо вона не дуже довга і густа, косичка все одно вийде. Від одного краю чубчика почніть плести косу, рухаючись до протилежної сторони. Вплітає в косичку тільки нижні пасма волосся. Коли дійдете до вуха, то закріпіть зачіску за допомогою затиску. Решта волосся розпустіть. Таким чином у вас вийде «ободок» з косички. Даний варіант прекрасно виглядає на довгому волоссі.
3
Якщо ваша чубчик не здатна знаходиться в зачісці, то використовуйте ободок. Це найшвидший і ефективний спосіб впоратися з неслухняними волоссям. Щоб надати своєму образу гармонійний вигляд, підбирайте ободок в тон вашої кофті або плаття. Решту волосся можете залишити розпущеним або зав'язати все в кінський хвіст. Взагалі існує маса варіантів, як зачесати чубок . Використовуйте свою уяву, підберіть для себе той спосіб, який подобається саме вам. Не бійтеся експериментувати, часом найсміливіші і несподівані варіанти виглядають найкраще. Грайте з аксесуарами, вони додадуть вашій зачісці закінчений вигляд.