Як очистити карантин.

Коректна і безпечна робота в інтернеті без використання антивірусного програмного забезпечення не представляється можливою. У багатьох користувачів встає питання - що таке карантин в антивірусі? Будь антивірус має резервне сховище для підозрілих об'єктів, зване карантин . Це сховище повинне піддаватися своєчасної очищенню.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер або ноутбук з встановленою антивірусною системою захисту будь-якого виробника. Версія не має принципового значення, видалити вірус з карантину буде необхідно в будь-якому випадку.
Інструкція
1
Увімкніть комп'ютер і дочекайтеся повного завантаження всіх робочих компонентів. Антивірус зазвичай вантажиться довше інших програм з системи автозапуску, тому вам варто проявити трохи терпіння.
2
Підключіться до інтернету. Дочекайтеся закінчення підключення, після якого зникнуть всі відкрилися системні вікна.
3
Відкрийте головне вікно антивірусної програми. Значок знаходиться в треї (лівому нижньому куті екрану, поруч з годинником).
4
Знайдіть пункт меню програми, яке і буде називатися « карантин ». Перед вами відкриється список поміщених туди об'єктів. Це сумнівні файли, які викликають підозри у системи на предмет їх зараження. Подібні файли програма лікувати не береться, і примусово змушувати її робити це не варто. Якщо файл потрапляє в дане сховище, кращим виходом буде видалити вірус з карантин а. У разі, якщо ви хочете видалити лише кілька підозрілих позицій, клацніть правою кнопкою миші і в меню виберіть пункт "Видалити". Комбінація клавіш ctrl + A (лат.) Дозволить вам виділити всі об'єкти карантин а і призвести масове видалення.
Зверніть увагу
Файли, занесені в карантин, повинні підлягати обов'язковому видаленню, інакше віруси зможуть викликати зараження всієї системи.
Корисна порада
Антивірус обов'язково запитає вас, чи хочете ви видалити запис про подію, занесеному в карантин, або ви хочете очистити комп'ютер від самих файлів. Вибирайте друге. У першому випадку ви не видалите потенційно заражені файли, і вони будуть не тільки виділяти небезпека для системи, але і продовжувати займати масу простору на жорсткому диску.