Як зробити спідометр.

C появою автомобілів конструктори задумалися про вимірювання пройденого шляху і швидкості руху транспортного засобу. Для цих цілей був придуманий спідометр . Значення спідометр а для сучасного транспорту складно переоцінити. На основі показань цього приладу затверджуються багато нормативів і правила руху, характеристики транспортних засобів та багато іншого.
Інструкція
1
Якщо у автомобілів налагоджена базова комплектація спідометр ом, то для мопедів і велосипедів такого (у більшості випадків) не передбачено. Розглянемо виготовлення спідометр а для мопеда. В якості исходника узятий спідометр СП-101.
2
Візьміть фрикційний ролик від магнітофона (діаметром 25 мм). Прослизання ролика по диску незначне. Диск насаджується на втулку переднього колеса шляхом сильного нагріву і фіксується до спиць.
3
Для збірки приводу спочатку встановіть кронштейни на кермі і на осі переднього колеса. Потім виміряйте довжину тросика діаметром 1,2 мм і боуденовской оболонки.
4
Щоб кінець троса НЕ розплела після обрубки, запаяти його в місці зрізу. Верх тросика введіть в верх наконечника і впаяйте.Наденьте верхню бобишку, боуденовскую оболонку і нижню бобишку. Другий кінець троса впаяти в отвір нижнього наконечника.
5
Втулку угвинтите в нижню бобишку, на наконечник надіньте шайбу, потім ролик і ще одну шайбу, а потім затягніть гайкою.
6
Вузол в зборі закріпіть на кронштейн. Шляхом подгиба кронштейна в сторону колеса надійно притисніть ролик до диску.
7
Такий спідометр можна використовувати як на велосипедах, так і на мопедах. Випробування показали, що точність приладу порівнянна з орієнтуванням по стовпах і секундоміром.
8
Експлуатація такого спідометр а дозволяє вибрати оптимальний режим роботи двигуна в дорозі і швидкість руху.