Як робити фігури з повітряних куль. Фігури з повітряних куль своїми руками.

Виготовлення фігур з повітряних куль - відмінний спосіб заспокоїти нерви, розвинути фантазію та уяву, а також найпростіший метод підняти настрій собі і оточуючим. А головне, що робити ці фігури так просто, що з цим завданням може впоратися навіть дитина.
Інструкція
1
Фігур, які можна зробити з повітряних куль, величезна безліч. Наприклад, квітка. Для цього потрібно надути зелена кулька-ковбаску, залишивши 5 сантиметрів незаповненими повітрям. Скрутіть його посередині в вісімку. Робити це потрібно перекруткі. Так виходять листики на стеблі. А що залишився ненадуті хвостик потрібно скрутити так, щоб він залишився перекрученим.
2
З кульки іншого кольору надійти ще одну ковбаску. З'єднайте її краю так, щоб вийшло кільце. Потім його скрутіть навпіл, потім кожне отримане нове кільце знову навпіл. Так виходять пелюстки квітки. Потім приєднаєте пелюстки до залишився перекрученному шматочку на стеблі. Квітка готовий. Такими зазвичай прикрашають зали при проведенні будь-яких свят.
3
Ще одна об'ємна фігура - це ведмідь. Для того, щоб його зробити, потрібно надути довгий кулю, наповнюючи його повітрям не до кінця, залишивши 10-12 сантиметрів. Потім кульку зав'яжіть.
4
Далі починайте кульку перекручувати. Бажано робити це в одну сторону, тому що при викручуванні врізнобіч фігура не зможе тримати свою форму. Спочатку потрібно зробити мордочку, окремо створюючи носик, невеликої потилицю, дві великих щоки і два маленьких вуха. Під час скручування деталей притримуйте вже готові рукою. Потім, збираючи в кільце всі елементи, виготовте голову. В отриманому кільці повинні утримуватися все готові частини голови. Щоб зробити вуха схожими на справжні, кожне з них пальцями акуратно перекрутите в тому напрямку, який ви вибрали спочатку.
5
Шию зробіть, перекрутивши куля трохи нижче під головою. Далі починайте створювати тіло. Крутите кулю, перетворюючи його в дві лапи побільше - верхні, і в дві поменше - нижні. Загорніть кулю біля основи шиї. З решти виготовте спину і живіт ведмедя. Все, що залишиться, потрібно сховати всередину іграшки. З тонкого кульки-ковбаски надійти шарфик, який потім обмотайте навколо шиї. Після нарісуте оченята і кігті. Іграшка готова.
Зверніть увагу
Для того щоб навчитися робити фігури з повітряних куль, вам необхідно зовсім небагато. В першу чергу, це довгі кулі «ковбаски». А також насос для надування повітряних куль. Звичайно, ви можете скористатися й власними легенями, але тоді ваш куля ніколи не підніметься в повітря.
Корисна порада
Твістінг або як навчитися робити фігурки з повітряних кульок. Чи знаєте ви, що таке твістінг? Це захоплююче заняття для дорослих і дітей. Твістінг - по суті, саме звичайне моделювання, але з використанням вельми незвичайного матеріалу: повітряних куль. Основними інструментами твистера є повітряні кулі, ножиці, клей для гуми і кольорові маркери. Процес створення фігур з повітряних куль дозволяє придумати і виготовити досить незвичайні падлюка, а за допомогою маркера можна додати їм ...