Як створювати іконки на робочому столі.

Ярлики, іменовані багатьма користувачами ПК як « іконки », працюють за принципом посилання. Самі вони не представляють собою будь-якого програмного файлу, але як посилання - ведуть на нього. Створити ярлик або іконку дуже просто.
Інструкція
1
Зайдіть в папку, в якій ви хочете створити іконку тієї чи іншої програми або файлу, щоб запускати його з обраного вами місця. В даному випадку нам потрібен ярлик прямо на робочому столі , його можна створити і тут.
2
Клацніть правою кнопкою миші на будь-якому порожньому місці робочого столу. У контекстному меню наведіть на пункт «Створити». При наведенні курсору миші в цьому пункті з'явиться кілька підпунктів. Лівою кнопкою миші клацніть на підпункті «Ярлик».
3
Перед вами відкриється майстер створення ярлика. У першому вікні виберіть шлях, де лежить документ або програма, для якої потрібно створити іконку швидкого запуску. Натисніть кнопку «Огляд ...» і за допомогою стандартного провідника вкажіть шлях до файлу. Якщо це програма або гра, то швидше за все вона знаходиться в папці "Program Files" або папці з назвою розробника на жорсткому диску C:/. Виконуючий файл програм має формат ".exe", тому саме такий файл вам і потрібно шукати. Зазвичай він має зображення у вигляді логотипу гри або програми.
4
Після того, як потрібний вам файл знайдений, натисніть "OK" в віконці провідника. Ви побачите адресу файлу в операційній системі. Він буде виглядати наступним чином: "Ім'я жорсткого диска: ПапкаФайл.расшіреніе". Прикладом може служити адресу: "C: Program FilesGameworldRunDragon.exe". Після додавання файлу для запуску, натисніть «Далі» внизу майстра створення ярлика.
5
Майстер запропонує вам назвати ярлик. За замовчуванням іконка називатиметься також, як обраний файл, тільки без точки і розширення. Ви можете задати будь-яке припустиме ім'я, після чого натисніть «Готово». Вітаємо! Іконка з'явилася на робочому столі .