Як перезавантажити, ноутбук якщо він завис. Як перезавантажити завислий ноутбук.

Завислий ноутбук - явище неприємне. Зависати він може через збої в роботі програм або через брак системних ресурсів. Перезавантаження завислого ноутбука може здійснюватися кількома шляхами.
Інструкція
1
Їли ви виявили, що ваш ноутбук завис, не поспішайте відразу приймати екстрені заходи. Спробуйте здійснити перезавантаження стандартними методами. Увійдіть в меню "Пуск" - "Завершення роботи" - "Перезавантаження". Якщо не виходить, спробуйте викликати диспетчер задач за допомогою поєднання клавіш CTRL + ALT + DEL. Якщо диспетчер задач успішно запустився, перезавантаження можна уникнути, знявши на відповідають задачі і завершивши ресурсомісткі процеси. Якщо це не допомогло, натисніть в диспетчері завдань кнопку "Завершення роботи" і виберіть там рядок "Перезавантаження". Ноутбук повинен перезавантажитися.
2
Другий спосіб перезавантаження ноутбука чимось схожий на натискання кнопки Reset на стаціонарному комп'ютері. Якщо меню "Пуск" не працює і диспетчер задач не запускається, можна перезавантажити комп'ютер натисканням і утримуванням кнопки включення живлення. Цей спосіб спрацює в будь-якому випадку, так як утримування даної кнопки програмно відключає харчування ноутбука.
3
У випадку, якщо перші два способи не допомагають, можна вдатися до радикальних заходів. Перезавантажити ноутбук можна, від'єднавши його від електричної мережі і вийнявши з нього батарею.
Зверніть увагу
Включивши ноутбук після екстреної перезавантаження, операційна система може почати перевірку дисків на наявність помилок. Дочекайтеся закінчення цієї перевірки і переконайтеся, що помилки знайдені і ісправлени.Екстренное відключення може спричинити за собою появу меню параметрів завантаження операційної системи. Якщо операційна система не буде завантажуватися в штатному режимі, завантажте її в безпечному режимі, щоб ліквідувати наслідки виключення, не заподіявши шкоди системі.
Корисна порада
Частіше зберігайте результати виконаної вами роботи, так як при перезавантаженні все збережені дані будуть безповоротно утеряни.Перед натисканням кнопки вимикання або відключенням акумулятора обов'язково спробуйте "реанімувати" ноутбук стандартними засобами.