Як заробити своїм розумом.

Згідно зі статистикою, більшу зарплату отримує та людина, яка виконує розумову роботу. Виявляється, заробити своєю творчістю, талантом і розумом зовсім не складно. Важливо лише знати кілька способів цього самого заробітку.
Інструкція
1
Знайдіть в інтернеті ресурси або портали, де можна реалізувати свою ідею. До таких відносяться біржі копірайтингу, інтерактивні творчі системи, сервіси з виконання креативних ідей. На таких порталах, як правило, платять за оригінальність, просять допомогти порадою, придумати гасло, розробити дизайн майок, кухлів та інших дрібниць. А можуть попросити просто сфотографувати пейзаж за вікном. Є там і серйозні замовлення, наприклад, написання статей або розробка рекламного банера. Вартість таких замовлень в рази більше, але і зусиль доведеться докласти чимало.
2
Зареєструйтеся на численних порталах, які проводять великомасштабні опитування та анкетування. На запропоновані анкети та запитальники необхідно відповідатиме правдиво. В основному, адміністрація таких сайтів відправляє опитування тим учасникам, які відповідають тематиці анкети. Особисті дані, захоплення, освіта і спеціальність учасника опитування вказуються при реєстрації. Робота не регулярна, але заробити своїм розумом і знаннями тут цілком реально.
3
Відвідайте онлайн-аукціони, де крім уживаної техніки та електроніки можна продати власні твори або речі, зроблені своїми руками. Тут важливо правильно вибрати категорію товарів, які бажаєте продати. Варто також добре розрекламувати свою ідею або проект, а також докласти кілька яскравих і привертають увагу фотографій.
4
учавствующих в творчих конкурсах, які розміщуються в мережі або в друкованих виданнях. Це можуть бути конкурси віршів, казок, конкурси на розробки символів або рекламних акцій, конкурси на кращі слогани або ідеї для реалізації якого-небудь проекту. Головний приз в подібних творчих змаганнях, як правило, грошовий.
Корисна порада
Не бійтеся проявляти свої таланти, показувати своє знань певних областей науки і техніки, діліться своїм досвідом і вміннями, і тоді можна буде сміливо стверджувати, що ви заробляєте власним розумом.