Як передати icq з телефону на телефон.

Встановити icq на мобільний телефон можна кількома способами: безпосередньо зайшовши з мобільного телефон а на WAP-сайт і завантажити файл установки, або завантажити файл установки через інтернет на комп'ютері, а потім за допомогою usb-шнура або використовуючи технологію «Bluetooth», встановити клієнт на телефон . А як передати файл установки з одного телефон а на інший?
Інструкція
1
З розвитком мережі інтернет стало можливим спілкування, за допомогою передачі повідомлень. Для цього використовується безліч програм («клієнтів»), однією з яких є icq (більше відома як «аська»). icq - найбільш популярний клієнт для спілкування, однією з особливостей якого є установка клієнта на мобільний телефон . Якщо ви є власником смартфона (комунікатора), то передача файлу установки з вашого телефон а не є складним завданням. Досить встановити на такому телефон е клієнт. Як правило, на смартфонах (комунікаторах) файл установки зберігається в окреме місце (наприклад, на смартфонах «Nokia» файли установки, збережені в телефон е, можна подивитися за допомогою функції «Диспетчер файлів»). Обраний файл установки можна передати на інший телефон за допомогою технології «Bluetooth».
2
Якщо ж ваш мобільний телефон не є смартфоном, не варто засмучуватися. Головними умовами для передачі файлу установки з мобільного телефон а є наявність технології «Bluetooth» і підтримка додатків за технологією «Java». При установці на мобільний телефон клієнта icq через usb-шнур з комп'ютера файл установки зберігається на телефон е в кореневій папці телефон а. Файли, які зберігаються в кореневій папці телефон а можна тільки за допомогою додатків - файлових менеджерів. Такі програми можна встановити на будь телефон , що підтримує технологію «Java». Коренева папка телефон а в файлових менеджерах позначається як «C:». Досить знайти в цій папці файл установки і передати його за допомогою технології «Bluetooth». Правда, деякі програми - файлові менеджери вимагають синхронізації з запуском «Bluetooth». Для цього в налаштуваннях програми досить включити функцію «Запускати Bluetooth при передачі файлу».
3
В окрему категорію можна виділити телефон и, в яких файли установки зберігаються разом з усіма файлами, але в окремій папці, наприклад, папка «Інші файли». До таких телефон ам можна віднести, наприклад, Samsung. Передати файл установки з такого телефон а можна так само, як і будь-який інший файл. Але якщо при передачі файлу виникають проблеми, то необхідно встановити файловий менеджер для передачі файлу установки.
ICQ є однією з найбільш зручних служб обміну миттєвими повідомленнями через інтернет. Нею користуються близько 15 мільйонів чоловік по всьому світу. Всі надіслані повідомлення безкоштовні і доходять до адресата миттєво. Для власників телефонів Nokia існує кілька варіантів установки ICQ-клієнта.
Інструкція
1
Якщо ви користуєтеся звичайним телефоном (не смартфон), вам необхідно завантажити Java-додаток. Для цього відкрийте в браузері вашого телефону сайт wap.jimm.org і виберіть зі списку саму останню версію програми Jimm. Перейдіть по посиланню, де вам буде запропонований вибір пристрою. Натисніть Any mobile, потім No modules і виберіть російську мову зі списку. Натисніть Start downloading. Програма завантажиться і буде встановлена.
2
Якщо ж у вас смартфон Nokia, ви можете скористатися більш простим способом установки. Запустіть встановлене додаток "Магазин Ovi". Введіть в пошуку слово ICQ. Перед вами відкриється список програм, що підтримують сервіс ICQ. Виберіть одну з програм, натисніть "Завантажити" і додаток буде встановлено в телефон.
3
Якщо з якої-небудь причини вам не підійшов жоден з наведених способів, існує ще один варіант установки. Зайдіть на сайт www.icq.com з вашого комп'ютера. Вгорі сторінки знайдіть розділ ICQ Mobile і виберіть відповідний вам тип пристрою. В поле для введення впишіть номер вашого мобільного телефону і натисніть кнопку "Відправити". Вам прийде SMS-повідомлення з посиланням на файл. Завантажте його і встановіть на свій телефон.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=UbSrzrCLMCg