Як організувати дитячий центр.

Поширена ситуація, коли батьки, крім занять у дитячому садку чи школі, вважають за необхідне для своєї дитини відвідування додаткових розвиваючих гуртків та клубів за інтересами. Також батькам добре відомо, що тому, хто багато займається, потрібен відпочинок. Тому потреба в хороших дитячих центрах , як розвиваючих, так і розважальних, актуальна для багатьох сімей. А попит народжує пропозиції.
Вам знадобиться
  • бізнес-план, фінансування, кваліфіковані співробітники
Інструкція
1
Якщо ви хочете організувати дитячий центр, вам необхідно написати бізнес-план.Разработкой бізнес-плану ви можете зайнятися самі, якщо це у вашій компетенції, або залучити фахівців з консалтингової компанії. Але, в будь-якому випадку, ваше в участь як ініціатора бізнесу, в цьому процесі все одно буде необхідним.
2
Пам'ятайте, що складати бізнес-план необхідно не тільки на стадії організації дитячого центру, а й надалі, для його развітія.К того ж, наявність бізнес-плану - одна з необхідних умов для отримання кредиту в банку і залучення зацікавлених інвесторів.
3
Особливу увагу при організації дитячого центру необхідно приділити наступним питанням: - Система управління персоналом.- Маркетинговий план.- Фінансове планування.
4
Звичайно ж, варто обумовити вид і призначення дитячого центру, перелік надаваних їм послуг.
5
Проаналізуйте ситуацію на локальному ринку за якістю та кількістю пропозицій у сферах освіти і розваг. Зверніть при цьому увагу на місце розташування орендованого або купленого під центр приміщення.
6
Організований вами дитячий центр може бути розважальним і представляти собою комплекс атракціонів, м'яких ігрових та спортивних майданчиків. Також у розважальних центрах зручно проводити дитячі свята, тому ретельно продумайте базові сценарії для різних подій та оформлення приміщення, де вони будуть реалізовуватися.
7
Освітній дитячий центр збере під одним дахом педагогів і психологів, завданням яких буде розвиток дітей різних віків. У цьому випадку обов'язково вивчіть підходи до організації педагогічного процесу і основні системи навчання.
8
Пам'ятайте, що грамотно підібраний персонал - запорука успіху. Помилкою багатьох керівників є недбале ставлення до працівників сфери послуг. Це тягне за собою часту зміну кадрів, зниження робочої мотивації і додаткові конфлікти в колективі, пов'язані з появами нових співробітників.
Зверніть увагу
Уважно поставтеся до виконання вимог з пожежної безпеки та до дотримання санітарних норм.
Корисна порада
Відкрийте в розважальному центі кафе зі ставкою на дитяче меню.