Як поліпшити свій скутер.

Якщо ви є щасливим володарем скутера , вас явно коли-небудь відвідували думки про модернізацію свого коня. Але не так-то просто вирішити, що можна вдосконалити в закінченої конструкції без затрат перевищують вартість самого скутера . З цього приводу є кілька порад.
Інструкція
1
Почніть з движка. Серце будь рухомій конструкції-це двигун, і чим він буде потужніший і надійніше, тим жвавіше буде сам скутер. Запозичте двигун у мотоциклів. Вони схожі за конструкцією і підходять вам за вагою. Зрозуміло, мова йде не про великі літрових монстрах, а про 125 і 250 кубових залежно від розміру вашого скутера .
2
Поміняйте корпус скутера . Дуже часто власники японських якісніших скутерів шкодують, що не купили китайський лише з тієї причини, що більш дешеві моделі виглядають часто краще. Як і на мотоциклі пластик скутера можна зробити на замовлення або купити готовий варіант. Відвідайте інтернет-магазин, що спеціалізується на вашій моделі скутера або спробуйте пошукати в міських автосервісах. У будь-якому випадку ви зможете знайти влаштовує вас варіант обшивки скутера .
3
Зробіть аерографію. Ваш скутер переродився, і пора про це голосно сказати. Зверніться в майстерню по нанесенню малюнка або купіть стильний набір наклейок. Краще вибрати перший варіант. Ви зможете разом з майстром придумати оригінальний дизайн, який не буде шаблонним і виділить вас із загальної юрби.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що із заміною двигуна більш, ніж в 50 кубів, вам доведеться мати права категорії А.