Як збити піну молока. Як збити молоко для капучино будинку.

Якщо вам потрібно отримати молочну піну , ймовірно, ви хочете приготувати вдома кава-капучіно або лате. Найкраще для цієї мети молоко - з жирністю 3,2%. Збиваючи таке, ви дозволяєте його білковим з'єднанням вступати в контакт з молекулами повітря, за рахунок чого і утворюється пишна, стійка піна.
Вам знадобиться
  • Молоко
  • Кава-машина
  • Пристрій для збивання молока
  • Блендер
  • Міксер
  • Віночок
  • Френч-пресс
  • Молочний глечик (молочник)
Інструкція
1
Якщо ви - щасливий володар кава-машини, яка вміє робити капучино, то збити молоко для вас не складе труднощів. Візьміть металевий глечик для молочної піни, налийте туди молока і занурте в нього паровий кран. У цей час подача пара не повинна бути включена! Зануривши кран, його можна включати. Потім починайте повільно і плавно, але не занадто, опускати глечик, або піднімати носик крана. Молочна піна утворюється на кордоні молока та повітря саме тому, то для неї потрібно три речі: надходження повітря, гарячий пар, само молоко.
2
Не відразу виходить зробити хорошу молочну піну за допомогою кавоварки і глечика. Це справа вимагає звички і розвитку вправності, так що тренуйтеся - і густа і стійка молочна піна рано чи пізно почне у вас виходити. Деякі вважають, що багато залежить від правильної форми молочного глечика або молочника. Купуйте його спеціально для кави, він має продуману форму.
3
Якщо кава-машини вдома немає, то можна збити молоко наявними засобами: міксером, блендером, френч-пресом, віночком та іншими подібними пристроями. Збити холодне молоко з їх допомогою не вдасться, тому потрібно його підігріти. Гаряче, але не занадто, молоко досить легко збивається. Дуже зручно розігрівати напій в мікрохвильовій печі. Погром молоко, збивайте його, поки не отримаєте хорошу пінку. Якщо ви робите це міксером, спробуйте різні насадки - так ви знайдете ту, яка найкраще справляється із завданням. Виберіть режим міксера, при якому рухи мають низьку амплітуду і високу швидкість.
4
Існують спеціальні пристрої для збивання молока, це невеликі молочні міксери. Вони мають особливі насадки, щоб швидко впоратися з цим завданням, але молоко перед збивання все одно краще трохи підігріти.
Зверніть увагу
Якщо ви перегріється або закип'ятіть молоко, молочна піна може не вийти.
Корисна порада
Починаючи збивання, занурте міксер або інші пристрої в кухоль з молоком і лише потім включайте, інакше ви ризикуєте забризкати всю кухню.
Для отримання хорошої піни потрібно вибрати молоко з жирністю 3,2%. З молока з меншою жирністю буде дуже важко добитися піни потрібної консистенції. Піна виходить за рахунок збивання молока дуже швидкими обертальними рухами. Молочна піна утворюється шляхом з'єднання повітря з білками і жирами в молоці.
Вам знадобиться
  • Молоко;
  • Міксер;
  • Віночок;
  • Блендер;
  • Френч - прес
  • Стакан або інша ємність.
Інструкція
1
Візьміть обрану вами ємність, налийте в неї молоко.
2
Опустіть міксер або інший прилад, обраний вами, в молоко і увімкніть його. Починайте збивати спочатку на самій мінімальній швидкості, а потім збільште. Обертайте прилад в різних напрямках для збільшення зовнішнього впливу на молоко. Збивайте до тих пір поки не отримаєте піну потрібного стану.
3
Вимикайте міксер. Піна готова!
4
Налийте молоко в френч - прес, закрийте кришкою. Опускайте і піднімайте поручень швидкими поступальними рухами.
Зверніть увагу
При перегрів молока білок розщеплюється, піни перестав будет.Включайте і вимикайте прилади для збивання безпосередньо в ємності з молоком, інакше буде заляпана вся кухні і ви самі.Прі покупці молока перевіряйте термін придатності і відсоток жирності.
Корисна порада
Вилку можна використовувати для отримання легкої пени.Молочную піну для кави потрібно готувати з теплого молока, але не горячего.Із сільського молока від домашньої корови, піна виходить хороша. Але таке молоко бажано прокип'ятити. Якщо ви вирішили придбати таке молоко, то купуйте на ринку, там лікарі перевіряють його на шкідливі бактерії.