Як поміняти драйвер відеокарти. Як поміняти відеокарту комп'ютера.

У сучасному світі практично у кожної людини вдома є персональний комп'ютер, і іноді йому дуже потрібна кваліфікована допомога. Техніка не стоїть на місці, постійно випускаються нові комплектуючі, оновлюється програмне забезпечення. Але не всі знають, як поміняти драйвер для відеокарти. Це потрібно як при покупці нової відеокарти, так і при бажанні встановити оновлену версію драйвер ів.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, відеокарта, доступ в інтернет
Інструкція
1
Спочатку з'ясуйте, яка відеокарта у вас встановлена. Для цього натисніть лівою кнопкою мишки послідовно «Пуск - Виконати" і в рядку, що з'явився наберіть dxdiag.
2
У вікні потрібно вибрати вкладку «Дисплей». В області 1 можна побачити як назва відеокарти, так і її виробника. Якщо на відеокарту не встановлені драйвер а, то в цій області буде написано Н/Д або N/A. В цьому випадку визначити тип відеокарти допоможе документація до комп'ютера. В області 2 можна побачити версію драйвер а (для NVidia) і дату випуску. Як правило, драйвер а випускаються з інтервалом 1-2 місяці. Якщо вашій драйвер у більше, ніж 2 місяці, то його необхідно оновити.
3
З'ясувавши тип відеокарти, можна починати оновлення драйвер ів. Скачати нові драйвер а можна як на офіційних сайтах виробників, так і на інших сайтах, прикладом може бути сайт http://www.3dnews.ru/download/drivers/nvidia_ati/. Скачавши драйвер а, запустіть файл з розширенням ехе і дотримуйтесь подальших інструкцій.
4
У разі заміни відеокарти порядок дій наступний. Необхідно видалити драйвер а на стару відеокарту, для цього клікніть правою кнопкою миші по іконці «Мій комп'ютер» і виберіть в контекстному меню пункт «Властивості». Далі у вікні, виберіть «Диспетчер пристроїв» і знайдіть свою відеокарту. Викликавши контекстне меню клацанням правої кнопки миші на рядку з назвою відеокарти, виберіть пункт «Властивості». Перейдіть на вкладку «Драйвер» і натисніть «Видалити».
5
Після цього необхідно буде заміна самої відеокарти механічним способом (розібрати системний блок, вийняти стару і вставити нову відеокарту). При першому завантаженні встановіть заводські настройки BIOS. Далі найкраще почистити системний реєстр за допомогою програм типу Cclener (якщо це викликає труднощі, то краще і не намагатися).
6
Встановіть нові драйвер а, попередньо скачавши їх. Бувають і такі випадки, коли після установки нової відеокарти, обов'язково потрібно встановлювати заново систему.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=BrnzVlY6LXI