Як видувати скло. отримання ацетату амонію.

Вироби зі скла завжди актуальні і красиві, а головне - довговічні, звичайно, за умови що ви не будете їх кидати. Зробити їх можна різними способами - пресуванням, прокочуванні, розфарбовування. Але найпопулярніший спосіб виготовлення скляних фігур - це видування.
Вам знадобиться
  • скло;
  • прилад для видування;
  • фарби;
  • пінцет;
  • ножиці
Інструкція
1
Зазвичай скло виготовляється з наступних сирих інгредієнтів: пісок, вапняк, кальцінірованнвя сода, калій та інші. Єдине, про що потрібно пам'ятати - це той факт, що всі ці матеріали перетворюються на скло тільки коли їх нагрівають до 1100 градусів за Цельсієм. А далі вийшло рідке скло можна перетворювати на будь-які фігури. Принцип дії такий же, як коли діти видувають мильні бульбашки. Тільки замість пластмасової палички знадобиться довга залізна трубка з дерев'яним наконечником на кінці (щоб не обпалювати губи в процесі). Одним кінцем потрібно зачерпнути трохи матеріалу і надути скляну кулю.
2
Щоб вручну видути яку-небудь фігуру, потрібно до кінця трубки приставити заготовлену форму. В яку і необхідно вдувати скло. Робити потрібно це досить швидко, інакше скло затвердіє, і нічого не вийде. Тому багато майстрів при так званому ручному видування користуються агрегатами, які постійно підтримують скло в рідкому стані, тобто нагрівають його. Взагалі саме такий спосіб видування скла використовують, коли потрібно отримати тонкий матеріал, а не товстий. Тому що тільки людина може правильно відрегулювати силу видиху так, щоб виріб вийшов тонким і ідеально прозорим.
3
Щоб зробити фігурку з різних деталей, з'єднаних між собою, потрібно видути все їх по черзі. А потім, коли скло вже злегка затвердіє спаяти їх між собою розігрітій пальником.
4
Якщо ж ви хочете нанести візерунок на видувають вами скло, то потрібно подбати про додаткові інструментах. Це можуть бути ножиці (звичайні та ромбоподібні), пінцет, щипці і багато іншого. За допомогою ножиць ви можете нанести на скло грані, вирізати певний візерунок. Використовуючи пінцет, можна перекрутити виріб так, щоб воно стало оригінальним і незвичайним. Головне - встигнути все це зробити, поки скло ще розправленими і піддається переробкам. Тепер залишається тільки розфарбувати його, і оригінальні сувеніри готові.