Як дізнатися температуру жорсткого диска. Як подивитися температуру Жоскен диска.

Не всі своєчасно замислюються над питанням про температуру свого вінчестера. Краще подумати про це раніше, а не тоді, коли буде вже пізно, і ви побачите при завантаженні "SMART ERROR". Потрібно знати, що оптимальною температурою для жорсткого диска є температура до 45 ° C. Якщо температура піднімається вище 50 ° C, то це значно зменшує його термін служби. В даний час існує безліч програм і способів дізнатися температуру свого вінчестера. Однією з таких програм є програма Everest.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, жорсткий диск, програма Everest, диск з програмою Everest або доступ в інтернет
Інструкція
1
Щоб дізнатися температуру вінчестера, роздобудьте диск з цією програмою або, що значно простіше, скачайте її з інтернету. Будьте уважні, тому що скачавши пробну версію цієї програми, ви не зможете подивитися температуру жорсткого диска , так як в ній ця та деякі інші функції не доступні.
2
Запустіть файл установки і у вікні натисніть «Почати установку». Виберіть цікавий для вас мову і натисніть ОК. Щоб продовжити натисніть «Далі». Для подальшої установки потрібно прийняти умови ліцензійної угоди та натиснути «Далі». У вікні необхідно вибрати директорію, куди буде проведена установка програми. Для цього натисніть кнопку «Огляд» і виберіть потрібну папку. За замовчуванням програма встановлюється в папку Program files на системному диску. Як правило, ця програма не вимагає багато місця на жорсткому диску (менше 20 Мб).
3
Вибравши необхідну папку для установки, натисніть «Далі». В наступному вікні буде запропоновано створити ярлик в меню «Пуск». Якщо це потрібно, поставте галочку та натисніть «Далі». Після цього буде запропоновано створити ярлик швидкого запуску і ярлик на робочому столі. При необхідності ставте галочки і натискайте «Далі». Для запуску установки в наступному вікні натисніть «Встановити». Після установки програми з'явиться вікно з пропозиціями запустити програму, відвідати сайт компанії творця і прочитати документацію по програмі. Виберіть запустити програму і натисніть «Завершити».
4
У лівій частині вікна, що з'явилося натисніть лівою кнопкою миші на рядок «Комп'ютер». При цьому в правій частині вікна з'являться значки «Сумарна інформація», «Ім'я комп'ютера», «DMI», «Розгін», «Датчик» і т.д. Натисніть на «Датчик» лівою кнопкою миші. Програма виведе інформацію про температуру різних пристроїв, напрузі, подаваемом на них, а також частоту обертання вентиляторів. Серед цієї інформації дуже легко знайти цікаву для вас температуру жорсткого диска .
Корисна порада
Якщо вам цікаві інші програми і утиліти, за допомогою яких можна визначити температуру жорсткого диска, то ось невеликий перелік деяких з них: SpeedFan, HDD Temperature, HDD Thermometer, NextSensor, HWMonitor.