Як побороти тривогу.

Тривога - це те, що заважає людині жити. Найчастіше тривожність може навіть впливати не тільки на психічне, але і фізичний розвиток людини. Оскільки з цим почуттям стикається досить велика кількість людей, то потрібно просто навчитися з ним боротися.
Інструкція
1
Психологи впевнені: тривога з'являється тоді, коли людині належить якесь важливе справу або прийняття рішення, а він у цей момент не впевнений у своїх силах. Тому, перебуваючи в стані тривожного очікування, він може помилитися. І часом це призводить до сумних результатів. Щоб цього не допустити, потрібно постаратися перемогти в собі це руйнує почуття. Для початку необхідно визначити природу вашого страху. Чи справді перед вами стоїть проблема, чи все так жахливо тільки у вашій уяві. Щоб це зрозуміти, задайте собі кілька питань. А саме: наскільки те, чого я боюся, для мене так важливо і необхідно? Що може статися найстрашнішого, якщо все піде за найгіршим сценарієм? І, навпаки: що буде, якщо все складеться вдало? За допомогою такого внутрішнього діалогу ви зможете заспокоїтися, зважити всі аспекти майбутньої події і визначити чи дійсно воно настільки доленосно для вас.
2
По-друге, налаштуйтеся на позитивну хвилю. Для цього згадуйте все хороше, про що ви коли-небудь чули, думайте про найулюбленіших і дорогих для вас людей, намагайтеся, щоб всі ваші думки були тільки про приємне.
3
Намагайтеся частіше відпочивати, необхідно повністю відмовитися від усіх думок, влаштуйте собі невелику відпустку. Або займіться своїм улюбленим хобі. Це і нерви заспокоює, і дозволяє відволіктися, і дарує відчуття захищеності. Ваше основне завдання - відновити сили. Тому що виснажений організм всі переживання сприймає особливо яскраво.
4
Намагайтеся ставитися до кожної своїй удачі не як до вселенської катастрофи, а як до додаткового досвіду, нехай негативному але все ж досвіду. Сюди ж відноситься і формування своїх бажань. Не варто занадто зациклюватися на досягненні якихось цілей, інакше можна "перегоріти" і отримати додатково почуття тривоги, яке буде ще більше пригнічувати вас.
5
І ще - постарайтеся поглянути на ситуацію як би з боку. Так простіше буде оцінити масштаби "катастрофи". Уявляйте, що ви зараз спостерігаєте за метаннями свого знайомого, а не за власними. Дайте йому пораду, що потрібно робити в цій ситуації. А потім самі ж його почуйте і скористайтеся. І тоді тривожність вас більше турбувати не буде.
Зверніть увагу
Намагаючись розібратися в причинах своєї тривожності, не варто занадто глибоко лізти і займатися самокопанням. Цим ви тільки погіршить своє становище і завдасте ще більшої шкоди здоров'ю.