Як збільшити швидкість миші.

Комп'ютерну мишу винайшли в 1968 році, але в роздрібному продажі вона з'явилася тільки 13 років по тому. Миша перетворює механічні рухи в рух стрілки, так званого курсору, на екрані монітора. Швидкість реагування миші (dpi), а також швидкість переміщення у цього пристрою може бути різною.
Інструкція
1
Якщо dpi задається виробником, то швидкість переміщення курсору по екрану можна змінити в настройках Windows. Зазвичай користувачі збільшують швидкість переміщення курсора, щоб при слабкому русі миші курсор проходив досить велику відстань, або навпаки, коли курсор рухається занадто швидко при щонайменшому дотику до миші що викликає складності сфокусуватися на певному об'єкті на екрані.
2
Відкрийте «Панель управління», розташовану в головному меню «Пуск» або в системній папці «Мій комп'ютер». У разі необхідності, переведіть режим перегляду на «Дрібні значки» (вгорі праворуч) в панелі управління і знайдіть ярлик «Миша». Клацніть на нього лівою кнопкою миші .Перед вами з'явиться невелике вікно під назвою «Властивості: Миша».
3
У вікні властивостей виберіть вкладку «Параметри покажчика» лівою кнопкою миші. Тут ви побачите розділ «Переміщення». У ньому ви можете задати швидкість руху вказівника (курсора у вигляді стрілки) за допомогою ползунка.По замовчуванням для стандартної швидкості повзунок повинен бути переміщений на середину. Також поставте галочку навпроти «Включити підвищену точність установки покажчика». Після закінчення натисніть кнопку «Застосувати» і перевірте, чи влаштовує вас нова швидкість переміщення курсора. Якщо ні, продовжуйте змінювати позицію повзунка і знову тисніть «Застосувати» .Як тільки оптимальна швидкість налаштована, натисніть "OK" і закрийте панель керування.
Дуже важливо налаштувати параметри швидкості покажчика миші; це по-чому дозволяє створити комфортні умови для роботи за комп'ютером. Але незважаючи на це, небагатьом відомо, як саме налаштовується миша, і ще менше тих, хто докладає до цього якісь зусилля.
Інструкція
1
Для того щоб приступити до налаштування параметрів миші, відкрийте «Панель управління». Виберіть вид «Всі елементи панелі управління», якщо у вас стоїть упорядкування по групах. Тепер в загальному списку знайдіть «Миша». Відкрийте цей пункт.
2
На вкладці «Параметри покажчика» можна налаштувати швидкість руху покажчика миші - для багатьох саме це і є найважливішим. Щоб відрегулювати це властивість, перемістіть повзунок на те значення, яке здається вам зручним. Рекомендується встановлювати більшу швидкість, якщо у вас високий дозвіл екрана, і меншу, якщо низька. Оптимальною вважається така швидкість, при якій покажчик миші можна вільно перемістити з одного кута монітора в інший одним рухом руки. В іншому випадку зап'ясті може сильно втомлюватися, особливо якщо ви багато працюєте за комп'ютером.
3
Якщо ви вже поставили максимальну швидкість, але цього вам здається недостатньо, то зніміть галочку з прапорця «Включити підвищену точність установки покажчика». Цей параметр зробить переміщення покажчика миші ще швидшим, хоча в деяких випадках навести його на об'єкт стане важче. Цей параметр не рекомендується відключати тим, хто захоплюється комп'ютерними іграми, так як у багатьох з них точність наведення вкрай важлива.
4
Якщо ви перейдіть на вкладку «Кнопки миші», то зможете налаштувати такий параметр, як швидкість подвійного клацання мишею. Для цього теж потрібно зрушити повзунок. Щоб перевірити, наскільки настройка підходить вам, клікніть по картинці з папкою, яка розташована праворуч від повзунка.
5
Швидкість прокрутки миші налаштовується на вкладці «Коліщатко». Це корисно, коли ви переглядаєте або читаєте веб-документи і текстові файли. Якщо вам здається, що сторінка прокручується занадто повільно, то збільште кількість рядків, яке перемотано за одну поділку руху коліщатком. Можна налаштувати швидкість як вертикальної, так і горизонтальної прокрутки, якщо це дозволяє ваша миша.