Як годувати равликів.

Утримувати равликів досить просто - вони їдять все свіжі та натуральні продукти, а особливо люблять зелень. Також равликам у великій кількості необхідна вода, їх потрібно поливати майже як квіти. Не можна годувати равлика їжею з людського столу, від цього у неї може зіпсуватися травлення.
Інструкція
1
Равликів годують ввечері або ближче до ночі, оскільки ці тварини найбільш активні вночі. Якщо не міняти їжу равликам, а лише підкладати нову, то вони можуть почати поїдати фекалії. Це шкідливо, тому кожні два дні прибирайте залишки життєдіяльності равликів , а також їжу, яка стала несвіжої і зіпсувалася.
2
Чим ні в якому разі не можна годувати равлика? Всім, що готується для людського столу. Сіль дуже небезпечна для равлики, також їй не можна все солодке, смажене, гостре, копчене і мариноване. Тільки сиру і свіжу їжу.
3
Фрукти і ягоди - один з найулюбленіших равликами видів їжі. Піде що завгодно: яблука і груші, полуниця, чорниця, суниця банани, ананаси, персики і нектарини, абрикоси, дині, кавуни, виноград та інші фрукти і ягоди.
4
Свіжі овочі - їжа, якою равлики найчастіше харчуються в природних умовах. Особливо вони люблять огірки через великої кількості рідини в них, а також помідори, всі види капусти, кукурудзу, гарбуза і кабачки, моркву, всілякі бобові: квасоля, горох, боби.
5
Равликам для підтримки в потрібній формі панцира необхідний кальцій. Щоб забезпечити їм вихованця, давайте йому мелену яєчну шкаралупу, крейда, черепашник. Дуже добре равликам підходять бруски кальцію, перепризначення для папуг. Одного бруска равлику вистачає приблизно на три місяці.
6
Будь-яка равлик у всі часи доби буде рада зелені, запропонованої до столу. Салати і петрушка, кріп, селера і шпинат, а також листя винограду кульбаби і подорожника - все це улюблені ласощі для равликів .
7
Коли годувати равлика і як багато їжі їй давати? На це питання немає однозначної відповіді. Равлики, яких багато і часто годують, швидко ростуть. Вони продовжуватимуть збільшуватися в розмірах, поки акваріум не стане їм малуватий, тоді равлик перестане багато є. Якщо купити вихованцеві новий акваріум, равлик може зрости ще більше, це залежить від породи. Деякі равлики досягають декількох кілограм ваги.
Зверніть увагу
Для равликів дуже важлива вода. Не забувайте оновлювати і змінювати воду, а також поливати акваріум. Можна обприскувати стіни акваріума з пульверизатора - це найкраще середовище існування для равлика.