Як переробити старі речі.

У економних господинь речі служать не одне життя. Вони перешивати, чиняться, з них виготовляється біжутерія та аксесуари. При цьому зберігаються кошти, які можна використати на інші потреби. Якщо у вас в гардеробі є трохи потерті, вицвілі або просто немодні речі , не поспішайте їх викидати. Трохи фантазії, вільного часу і головне - бажання, і ви будете виглядати привабливо і модно, при цьому практично не витративши грошей.
Вам знадобиться
  • Стара футболка, гачок, нитки, голка, тканина для підкладки, застібка.
Інструкція
1
Спробуємо зробити зі старої трикотажної футболки оригінальну літню сумку або сумку-клатч. Трикотаж при розтягуванні буде скручуватися - цього і потрібно добитися. Сумка з такої пряжі зберігатиме форму, не перегинатися і не бовтатися, як ганчірка.
2
Зробіть пряжу зі старої непотрібної футболки. Для цього складіть футболку навпіл і акуратно розкладіть її на твердій поверхні. Бічні шви не повинні бути суміщені, а розходитися приблизно на 2-3 см. Розріжте футболку на смуги 2-2,5 см. З одного боку шов прорізається, з іншого немає. Вийшло щось на зразок бахроми. Далі зробіть одну довгу смугу. Для цього розкладіть НЕ прорізаний шов і розріжте його по діагоналі від однієї полосочки до іншої. Таким чином смуги з'єднаються в одну.
3
Тепер добре розтягніть вийшла смужку тканини. Якщо ви все правильно зробите, то краї загорнути всередину і вийде акуратна мотузочок. Зберіть її в клубок.
4
Наберіть ланцюжок з повітряних петель. Вона повинна бути такої довжини, якої довжини буде ваша сумочка. В'яжіть стовпчиками без накиду. Спочатку зв'яжіть дно сумочки - це буде прямокутник висотою 3-4 см. Далі обв'яжіть дно по колу. Виходять стінки сумочки. При в'язанні стежте, щоб шви на пряжі були з виворітного боку.
5
Якщо ви зробите стінки сумки високими, то можна просто дов'язати ручки. Вийде акуратна річна сумка.
6
Якщо ж ви хочете, щоб вийшла сумка-клатч, то клапан на сумку можна також зв'язати. Або зробити його, наприклад, зі шкіри або замші. Виріжте прямокутник, що дорівнює одній стороні сумки. Пришийте його до однієї сторони вашої сумки. Пришийте підкладку до сумочки. Приробити застібку. Сумочку можна прикрасити квіткою з тканини в тон або бантом з шифону.
Корисна порада
Якщо ви помітили, що з лицьового боку виробу видні шматочки тканини, то голкою і ниткою колір вироби можна акуратно обробити ці місця.