Як розвинути силу думки. Як з думки зробити все.

Думки людину, яка морально чистий і морально стійкий, володіють за стародавніми повір'ями величезною енергетикою. З їх допомогою можна творити справжні чудеса. При бажанні розвинути в собі силу думки може будь-яка людина.
Інструкція
1
Якщо людина спочатку налаштований на гасло «я нічого не можу», то це, в кінцевому підсумку, і призводить до того, що він не може впоратися зі своїми справами і проблемами. А якщо людина впевнена, що все зможе, все зробить, то він це все, дійсно, здолає. Адже за кожною думкою слідує дія. Давно доведено, що якщо людина чогось дуже сильно бажає, то це щось обов'язково збудеться. Тому що наполегливе обдумування певної думки обов'язково перейде в дію і виконає мрію. В цьому і полягає дія сили думки.
2
Визначаючи силу своєї думки, пам'ятайте, що вона в першу чергу проявляється в діяльності людини. Людина може змінити багато чого, всього лише помінявши рід діяльності. Пов'язано це з тим, що нове заняття народжує нові думки, які змінюють мислення.
3
Щоб навчитися зміцнювати свою силу думки, потрібно виконувати кілька простих рекомендацій. Для цього необхідно зручно сісти або лягти, обов'язково розслабитися і закрити очі. Кілька хвилин необхідно спостерігати за ходом своїх думок так, як ніби ви сторонній спостерігач. Далі потрібно ці думки оцінити. При цьому хід їх втрачати не можна, навпаки, потрібно за ним ретельно стежити. Найголовніша умова - якщо ви відчуваєте, що втомилися і зараз заснете, краще перервіться і повторіть цю вправу пізніше. Щоб відрегулювати процес оволодівання своїми думками, потрібно повторювати цю вправу хоча б раз в день по одній хвилинці.
4
А ось таку вправу відмінно розвиває силу думки і допомагає глибше контролювати ваше мислення. Для його проведення необхідно утримувати в свідомості одну-єдину думку протягом досить тривалого часу. На інші не відволікатися. Енергійно намагайтеся витісняти зайві думки. Спочатку це виходити буде у вас всього лише кілька секунд, а потім вже рахунок піде і на хвилини. Можете вважати себе переможцем, коли зможете безперервно думати тільки про одне протягом 10 хвилин. Ну і, звичайно ж, відмінна вправа для упорядкування думок - це медитація.
Корисна порада
Не лякайтеся, коли при виконанні вправ вам здаватиметься, що думки все скопом кружляють у вас в голові. З плином часу ви звикнете до хаосу, навчіться його регулювати і відсівати все непотрібне.