Як прикрасити кімнату кульками. прикрасити кімнату кульками дитячу.

Що створює святкову атмосферу в знаменні дати? В першу чергу, наше внутрішнє відчуття свята. Ми розсилаємо запрошення, складаємо меню святкової вечері, придумуємо цікаву програму для гостей і, звичайно ж, красиво оформляємо інтер'єр нашого будинку. Ці приготування заздалегідь налаштовують нас на святковий лад, створюючи передчуття торжества і веселощів, яке передається і гостям, коли вони приходять в наше красиво оформлене житло. Легкий, швидкий і недорогий спосіб прикрасити будинок до свята - оформити його яскравими композиціями з повітряних куль.
Вам знадобиться
  • Кілька упаковок латексних повітряних куль різних кольорів і розмірів;
  • фольговані кулі або кулі інших видів і форм;
  • волосінь;
  • різнокольорові стрічки;
  • ножиці;
  • ручної міні-насос і/або балон з гелієм.
Інструкція
1
Для оформлення дитячого свята різнокольорові кулі - ідеальний варіант. Прикрасьте кімнату дитини гірляндою з кульок невеликого діаметра. До стільцям, на яких сидітимуть маленькі гості, прив'яжіть різнокольоровими стрічками великі кульки (або пучки невеликих кульок), надуті гелієм. На одній зі стін можна зробити з куль величезну цифру, що вказує на вік маленького іменинника. Також матимуть грандіозний успіх великі надувні фігури героїв улюблених мультфільмів.
2
Цікавий елемент святкового оформлення - гірлянда-арка. До волосіні необхідної довжини прикріпіть на рівній відстані один від одного різнокольорові кульки. Кінці волосіні закріпіть на спинках стільців або на кінцях підвіконь таким чином, щоб піднімаються вгору кульки утворили дугу. Красиво виглядатиме арка з прив'язаними до кінців кульок довгими завитими стрічками. За цією схемою можна зробити веселку, якщо використовувати кілька лісок і кулі всіх кольорів веселки.
3
Участок гірлянди довжиною 1,5-2 м, увінчаний верхівкою з одного або декількох кульок, можна використовувати в якості декоративної стійки. Додайте кілька таких стійок в інтер'єрі кімнати, підібравши кольори і фактуру куль відповідно до стилю і загальної гамою приміщення. Можливо, добре виглядатимуть стійки, що контрастують з колоритом вашої кімнати за рахунок особливого кольору або блискучої поверхні куль.
4
З куль роблять квіти і букети. Щоб зробити квітка, надійти до рівного розміру 4 кульки одного кольору. Зв'яжіть їх попарно і перекрутити ці пари між собою, надавши форму квітки. До одного з кульок прив'яжіть невеликий кулька контрастного кольору і помістіть його в центр між «пелюстками». Прикріпіть до стіни або шафі кілька таких квітів на двосторонній скотч.
5
Щоб зробити «стоячі» квіти або букет, надійти «пелюстки» і серцевини квітів гелієм. Складіть з них квітку, а з довгих зелених кульок для моделювання зробіть «стебло» і «листочки». Прикріпіть стебло до квітки. Стильно і трохи фантастично виглядають квіти зі спірально вигнутими стеблами. Знизу до стебла прив'яжіть невеликий грузик або кульку, заповнений водою - таким чином, квітку можна буде «поставити» на підлогу. Складіть букет з кількох квіточок і зв'яжіть їх яскравою стрічкою.
6
Для оформлення кімнати в день весілля або на день Святого Валентина добре підійдуть кулі у формі великих і малих сердечок. Форму серця можна надати і гірлянді з невеликих куль, помістивши її на стіні або прозорих шторах. Випустивши безліч гелієвих кульок-сердечок під стелю або розкидавши надуті повітрям кулі по підлозі, ви влаштуєте приємний і несподіваний сюрприз коханій людині.
7
При оздобленні кімнати можна поєднувати кулі різних видів: матові, блискучі, фольговані, різноманітних кольорів, форм і розмірів. З куль можна робити різних персонажів, дерева, панно з написами і інші елементи оформлення.
Корисна порада
Щоб надути кульки гелієм, вам знадобиться балон з цим газом, який можна придбати або взяти в оренду в спеціалізованих магазинах. Для надування 100 кульок достатньо 10-літрового балона з гелієм. Для надування куль повітрям краще придбати спеціальний ручний міні-насос.