Як переводити гроші в готівку з Яндекс гаманця.

Електронні грошові системи сильно полегшують пересилання коштів і здійснення покупок через інтернет. Однак іноді виникає необхідність перевести гроші з електронного формату в готівковий. Яндекс гаманець надає кілька способів переведення в готівку.
Інструкція
1
Отримати гроші можна в одному з пунктів видачі платежів CONTACT. Для цього спочатку необхідно заповнити спеціальну форму в своєму акаунті на сайті «Яндекс .Деньгі» за посиланням роздрукувати номер платежу. Переклад буде реалізований протягом 1-2 робочих днів. Зачекавши цей термін, зайдіть в зручний для вас офіс Contact, пред'явіть паспорт, назвіть суму і номер платежу. Не варто затягувати зі зверненням за грошовим переказом, т.к. після закінчення 30 днів незатребувана сума буде відправлена назад на ваш рахунок в «Яндекс .Деньгі». Зверніть увагу, що при виведенні грошей з електронного гаманця стягується комісія в розмірі 3% від суми переказу, а також мінімум 1,5% - системою Contact, що не відшкодовується при незатребуваності коштів в строк.
2
Обналічиваніє через касу офісу РНКО «РИБ» за адресою м.Москва, Фрунзенська наб., 24/1 відбувається, в цілому, за тією ж схемою, що і у випадку з CONTACT. Відмінність полягає в тому, що після заповнення форми на сторінці «Яндекс .Деньгі» https://money.yandex.ru/shop.xml?scid=2777 вам потрібно буде пред'явити лише паспорт, а комісія складе 15% від суми переказу + 15 рублів.
3
При виведенні коштів через систему грошових переказів Migom після заповнення форми на сторінці «Яндекс .Деньгі» https://money.yandex.ru/shop.xml?scid=3189 протягом 1 -2 робочих днів на вказаний вами номер мобільного телефону прийде sms з контрольним номером. Поле цього можна звертатися до найближчого пункту Migom, де необхідно буде заповнити бланк заяви на отримання платежу, вказавши контрольний номер з sms, і пред'явити паспорт. Комісія «Яндекс .Деньгі» в даному випадку складе 3% від суми переказу. Migom стягує за свої послуги суму від 20 рублів відповідно до тарифів, які можна дізнатися на сайті системи www.migom.com/tarifs/. Обмежувальні умови щодо термінів звернення за переведеними засобами не передбачені.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=i_FbOaYHNtM